Zadebiutowało The Stretchers, gra od twórców The Little Nightmare na Nintendo Switch

Niespodziewana premiera - gra nie była zapowiedziana.

@ 08.11.2019, 18:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Ekipa Tarsier Studios opublikowała przy udziale Nintendo kooperacyjną grę The Stretchers na Switcha. W produkcji wcielamy się w pielęgniarzy i bierzemy udział w zwariowanych misjach.

W grze trafiamy na wyspę Green Horn, na której zahipnotyzowano mieszkańców, którzy co rusz potrzebują pomocy medycznej. W The Stretchers wcielamy się w dwuosobową grupę medyków i ruszamy na pomoc mieszczuchom. Najpierw jednak odbieramy zgłoszenie, by za chwilę wskoczyć do karetki i dotrzeć do poszkodowanych w jak najkrótszym czasie. Pacjentów trzeba będzie przetransportować do karetki na noszach, co okazuje się niełatwym zadaniem!

Wraz z postępami w rozgrywce będziemy ulepszać naszą karetkę, tak by mogła pływać po wodzie czy nawet latać po niebie. W wolnej chwili możemy z kolei zmienić nieco obiekt reanimacji i zamiast pacjentów przenosić na noszach... bomby.

Gra The Stretchers jest już dostępna w Nintendo eShop w cenie 80 zł.


Sprawdź także:

The Stretchers

Premiera: 08 listopada 2019
SWITCH

The Stretchers to kooperacyjna gra akcji od studia Tarsier, autorów platformówki The Little Nightmare.W grze trafiamy na wyspę Green Horn, na której zahipnotyzowano miesz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?