Z Call Of Duty: Modern Warfare zniknął tryb realizmu

Deweloperzy Call Of Duty: Modern usunęli go przez przypadek?

@ 06.11.2019, 20:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Z Call Of Duty: Modern Warfare zniknął tryb realizmu

Studio Infinity Ward, twórcy Call Of Duty: Modern Warfare, niepostrzeżenie i bez ostrzeżenia usunęło ze swojego ostatniego dzieła tryb realizmu. Nie wiemy niestety czy i kiedy wróci.

Tryb realizmu dla Call Of Duty: Modern Warfare pozwalał zmodyfikować na kilka sposobów zabawę. Wyłączał on HUD (interfejs ekranowy), a ponadto aktywował standardowy pasek zdrowia oraz natychmiastowe zabójstwa w przypadku trafienia oponenta w głowę.

Gracze chętnie z trybu realizmu korzystali, ale deweloperzy z jakiegoś powodu postanowili go wyłączyć. Jako że nastąpiło to w ramach ostatniej aktualizacji, można liczyć na to, że mamy do czynienia z błędem ze strony programistów. Nie mamy jednak co do tego pewności. Jak tylko pojawi się jakieś oświadczenie, nie omieszkamy Was powiadomić.

Call Of Duty: Modern Warfare dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?