Rockstar usuwa błędy w Red Dead Redemption II na PC

Błędy związane między innymi z Rockstar Launcher, bez którego nie da się grać w Red Dead Redemption II.

@ 06.11.2019, 20:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Rockstar usuwa błędy w Red Dead Redemption II na PC

Pisaliśmy wczoraj, że komputerowa wersja Red Dead Redemption II nie działa tak, jak powinna. Studio Rockstar trzyma jednak rękę na pulsie, czego rezultatem jest aktualizacja, która powinna sprawić, że całość zacznie funkcjonować należycie.

Rockstar Games opublikowało w sieci patch, który usuwa błędy związane między innymi z niepoprawnie funkcjonującym Rockstar Games Launcherem. Łatka zostanie zainstalowana automatycznie, niezależnie od tego, czy kupiliście grę za pomocą sklepu Rockstar czy Epic Games.

Błąd "Rockstar Games Launcher failed to initialize" powinien być już naprawiony. Tak samo powinien zniknąć problem, który objawiał się komunikatem "Rockstar Games Launcher exited unexpectedly". Zmian jest dość sporo, a wszystkie, co nie jest zaskoczeniem, na plus.

Red Dead Redemption II jest obecnie dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Niezależnie od tego, na jakiej platformie gracie lub zamierzacie grać, pamiętajcie o naszym poradniku. Osoby niezdecydowane co do zakupu, odsyłamy zaś do naszej recenzji.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 05 listopada 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:27, 07.11.2019
I bardzo dobrze... ja zbieram kasę, ceny spadają, patche się wydają Uśmiech
0 kudosGuilder   @   09:01, 07.11.2019
Niby nic wielkiego, ale to kolejny argument za tym, żeby nie kupować premierówek.
0 kudosLucas-AT   @   09:29, 07.11.2019
Czyli bardzo dobra optymalizacja/udana premiera GTA V na PC to był tylko wypadek Rockstar przy pracy.
0 kudosdabi132   @   10:03, 07.11.2019
Może przy GTA V bardziej się przyłożyli niż tutaj. Najważniejsze, że łatają produkt . I oby aktualizację nie wprowadzały nowych, większych błędów.