Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - twórcy prezentują The Unseen

Frakcja, której członkami jest grupa wyrzutków.

@ 10.10.2019, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ujawnili kolejną frakcję w grze, ostatnią. Tym razem chodzi o frakcję The Unseen, z którą w zasadzie żadna inna grupa wampirów nie chce być utożsamiana.

Premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zaplanowana została na przyszły rok. Powróci wówczas świat ukochany przez wielu fanów RPG, charakteryzujący się bardzo unikatowym klimatem oraz równie wyjątkową mechaniką rozgrywki.

Jak na RPG przystało, będziemy podejmować trudne wybory, a jednym z nich będzie właśnie decyzja co do tego, do której frakcji chcemy dołączyć. Jedna z nich to zaprezentowani w najnowszym wpisie twórców gry, The Unseen - opracowanie jest po angielsku.

The Unseen to wampiry, które odrzucone zostały przez wszystkie pozostałe klany. Pierwotnie nikt ich nie chciał, byli też bezdomni i mieszkali w podziemiach. Zjednoczył ich Council of Three, przemieniając grupę wyrzutków w wysoce wyspecjalizowanych dziennikarzy, hakerów itd.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ogramy w marcu 2020 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?