Call of Duty: Mobile pobrano już... 35 mln razy!

Activision świętuje sukces kieszonkowego CoD-a.

@ 06.10.2019, 12:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Włodarze Activision ostatnimi czasy z pewnością mają powody do zadowolenia, świętując kolejne sukcesy. Po WoW Classic, które przy okazji wywołało wyraźny wzrost subskrypcji World of Warcraft, czas na kolejny tryumf - tym razem powiązany jest on z Call of Duty: Mobile.

Jak donosi bowiem Activision, kieszonkowe Call of Duty ściągnięto w ciągu 4 dni od premiery ponad 35 mln razy! Gra jest oczywiście darmowa z mikropłatnościami, stąd wielu fanów mobilnego strzelania zdecydowało się na jej przetestowanie. Co więcej, tytuł zdaje się być naprawdę udany i zbiera bardzo pozytywne oceny ze strony grających.

"Gra jest ściągana częściej, niż jakikolwiek inny tytuł FPS czy TPS z App Store i Google Play" - podsumowują przedstawiciele Activision. Oznacza to, że gracze sięgają po ten tytuł chętniej (przynajmniej w pierwszych dniach premiery), niż po tak głośne produkcje jak Fortnite czy PUBG.

Call of Duty: Mobile oferuje m.in. rozgrywki 5 na 5, ale także starcia typu battle royale. Produkcja posiada sterowanie dostosowane na potrzeby ekranów dotykowych. Rozgrywkę toczymy z innymi graczami, ale możliwe są także starcia z botami. Grę pobierzecie z:

Dla przypomnienia warto dodać, że już 25 października zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare - świetnie zapowiadając się odsłona na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   13:19, 06.10.2019
Chwilę pograłem, ale dupy mi nie urwało.