Sid Meier's Civilization VI z dodatkami w listopadzie trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Firaxis chce ponownie sprawdzić swoje możliwości w grach konsolowych.

@ 25.09.2019, 10:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Sid Meier's Civilization VI z dodatkami w listopadzie trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Szósta odsłona serii Cywilizacja zadebiutowała na komputerach osobistych w 2016 roku, stanowiąc jeden z solidniejszych filarów PC-towej grupy tytułów ekskluzywnych. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że już niebawem będziemy w nią grać na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Debiut konsolowego wydania Sid Meier's Civilization 6 zaplanowano na 22 listopada bieżącego roku. Projekt, jak wspomniałem, trafi wtedy do posiadaczy Xboksów One i PlayStation 4 i zaoferuje nie tylko "podstawkę", ale również dwa wydane do niej dodatki - Rise and Fall oraz Gathering Storm.

Cenę gry ustalono na około 200 zł, przy czym nie mamy jeszcze żadnej oficjalnej informacji od polskiego dystrybutora, firmy Cenega. Jak tylko otrzymamy jakąś prasówkę, nie omieszkamy przekazać Wam jej treści. Co ciekawe, w listopadzie 2018 roku Civilization 6 trafiło do właścicieli konsol Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?