E3 '19: Nowy zwiastun Evil Genius 2: World Domination

Chcecie obudzić w sobie złoczyńcę? Pomoże w tym Evil Genius 2: World Domination.

@ 10.06.2019, 20:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

E3 '19: Nowy zwiastun Evil Genius 2: World Domination

PC Gaming Show 2019 trwa w najlepsze, a do nas docierają kolejne informacje. Studio Rebellion ujawniło najnowszy zwiastun gry Evil Genius 2: World Domination, która zadebiutuje na rynku w 2020 roku wyłącznie na PC.

Evil Genius 2: World Domination to kontynuacja wydanej w 2004 roku strategii czasu rzeczywistego, w której wcielamy się w złoczyńcę, a naszym zadaniem, co nie jest żadnym zaskoczeniem, jest opanowanie świata. Czynimy to z sekretnej bazy, rzecz jasna.

Sequel podtrzymuje tematykę pierwowzoru, nadal więc musimy knuć i kombinować, aby stać się władcą wszechrzeczy. Rozbudowujemy bazę, tworzymy pułapki oraz nowe rodzaje broni, a następnie pozbywamy się kolejnych zastępów dobrych "duszek".

Jak wspomniałem, premiera Evil Genius 2: World Domination zaplanowana została na 2020 roku. Grać będziemy na PC.


Sprawdź także:
Evil Genius 2: World Domination

Evil Genius 2: World Domination

Premiera: 30 marca 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Evil Genius 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku strategii czasu rzeczywistego w szpiegowskich klimatach. Za projekt tym razem odpowiada studio Rebellion, twórcy specjali...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?