E3 '19: Zapowiedziano LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Otrzymaliśmy od razu pierwszy zwiastun gry.

@ 10.06.2019, 15:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

E3 '19: Zapowiedziano LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

LEGO oraz Gwiezdne Wojny pasują do siebie idealnie. Z tego względu już po raz któryś z kolei otrzymamy wirtualną wersję duńskiej zabawki przeżywającej różne perypetie "dawno temu w odległej galaktyce".

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu na targach E3 2019 ujawniona została gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Jak sama nazwa wskazuje, projekt będzie nawiązywał do sagi Skywalkerów, czyli najsłynniejszej rodziny w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Podczas zabawy weźmiemy udział w przygodach, które mogliśmy zobaczyć w trakcie oglądania filmowej sagi, a zatem od pierwszego do dziewiątego epizodu Gwiezdnych Wojen. Zrobimy to w 2020 roku, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Switch.

Co warte podkreślenia, nie mamy do czynienia z kompilacją do tej pory wydanych gier LEGO Star Wars, ale całkiem nowym przedsięwzięciem. Jeśli chcecie przedsmak tego, co przygotowują deweloperzy, koniecznie rzućcie okiem na poniższy zwiastun.

Kończąc raz jeszcze nadmienię, że premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zaplanowana została na 2020 rok. Konkretnego terminu na razie nie znamy.


Sprawdź także:
LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga to kolejna przygodowa gra akcji łącząca znane uniwersum filmowe z klockami duńskiej produkcji. Za projekt odpowiada studio Traveller...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?