LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów dostępne w sprzedaży

Premiera LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów była wielokrotnie przesuwana. Wreszcie jednak przedsięwzięcie dostępne jest w sprzedaży, a Wy możecie się nim zainteresować.

@ 06.04.2022, 12:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów dostępne w sprzedaży

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów to największe przedsięwzięcie studia Telltale Games, obejmujące wszystkie części Gwiezdnych Wojen wchodzące w skład głównego kanonu. Nic więc dziwnego, że powstawało przez dość długi czas, a jego debiut kilkakrotnie opóźniano.

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów zapowiedziano pierwotnie w 2019 roku. Jak wspomniałem, obejmuje ono 9 filmów wchodzących w skład głównego kanonu, a całą opowieść podzielono na 45 misji, toczących się na 23 planetach. W sumie do dyspozycji mamy 300 grywalnych postaci (o różnych umiejętnościach), poprawioną oprawę wizualną oraz dopracowany system walki, w którym sprawnie posługujemy się mieczem świetlnym.

Co ważne, premiera LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów nie oznacza końca prac przy projekcie. Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że będą dodawać nową zawartość do swojej gry, a osoby zainteresowane aktualizacjami, powinny zainwestować w przepustkę sezonową. Więcej informacji w temacie będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach.

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów dostępne jest w zasadzie na wszystkich platformach sprzętowych. Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:54, 06.04.2022
Epicka przygoda na długie tygodnie dla całej rodziny ! Szczęśliwy

Aż mnie to zaskakuje że ta jest tak niesamowicie rozbudowana ale jest to dla mnie tylko powód aby ją kupić. Będą to dobrze wydane pieniążki Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   13:32, 06.04.2022
Mam tylko jedną grę z serii LEGO . To Lord Of The Rings . Chciałam sprawdzić na czym polega fenomen tej serii ale niestety odbiłam się od tej gry. Sęk w tym że nie pamiętam co mnie odrzuciło. Na pewno nie sama koncepcja gry oparta na klockach LEGO . Coś tam musiało być innego szalenie irytującego.
0 kudosbalic87   @   08:49, 07.04.2022
Cytat: Barbarella.
Mam tylko jedną grę z serii LEGO . To Lord Of The Rings . Chciałam sprawdzić na czym polega fenomen tej serii ale niestety odbiłam się od tej gry. Sęk w tym że nie pamiętam co mnie odrzuciło. Na pewno nie sama koncepcja gry oparta na klockach LEGO . Coś tam musiało być innego szalenie irytującego.
Może wielki i głupi król goblinów ? Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   10:56, 07.04.2022
Wielki Goblin był akurat w Hobbicie.
0 kudosBarbarella.   @   11:07, 07.04.2022
Zaraz na początku gry dałam sobie spokój . Może to było coś z systemem zapisu i wczytywania ?
0 kudosTheCerbis   @   11:29, 07.04.2022
Ja tam nie wiem, nie grałem jeszcze. Ale jak masz na Steamie, to wszystko powinno działać należycie.
0 kudosBarbarella.   @   11:54, 07.04.2022
Tak . Mam na Steamie . Z tego co wiem ta gra to jest port z konsol a z tym to różnie bywa . Pewno dlatego coś mnie musiało zirytować.
System zapisu ,sterowanie ?
1 kudosfebra1976   @   14:58, 07.04.2022
Zadziwiające jak seria gier z lego w tytule zmieniła się na przestrzeni kilkunastu lat. Kiedyś omijałem je szerokim łukiem, do czasu aż kupiłem synowi Awengersów na ps3. Potem już poleciało, Piraci z karaibów, batmany, starłorsy. Nie pogrywam już bo latorośl zmienił gusta, ale miło je wspominam.
Dodaj Odpowiedź