RiME dostępne za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store rozdaje kolejną świetną grę.

@ 23.05.2019, 18:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Na łamach Epic Games Store regularnie rozdawane są kolejne gry. Tym razem do grona bezpłatnych tytułów dołączyła logiczna przygodówka RiME.

Mówimy tutaj o tytule z 2017 roku, który został bardzo ciepło przyjęty przez recenzentów i graczy. Rozgrywka w RiME polega na przemierzaniu tajemniczej wyspy i rozwiązywaniu logicznych łamigłówek. Całość jest przedstawiona w trójwymiarze i zdecydowanie cieszy oko.

Grę możecie dodać do biblioteki w tym miejscu. Jeśli chcecie zagrać, to zerknijcie też koniecznie na wymagania sprzętowe, bowiem gra nie jest najlepiej zoptymalizowana.

RiME należy dodać do swojej biblioteki do 30 maja. Następną darmową produkcją, jaką rozda Epic Games, będzie gra akcji City of Brass z 2018 roku.


Sprawdź także:

Rime

Premiera: 26 maja 2017
PS4, PC, XBOX ONE

Rime to druga produkcja niezależnego studia Tequila Works, znanego przede wszystkim z niezwykle popularnej gry Deadlight. Tym razem jednak otrzymujemy w pełni otwarty i t...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?