The Last of Us 2, Death Stranding oraz Ghost of Tsushima to tytuły dedykowane PlayStation 4, podkreśla Sony

Posiadacze platformy nie muszą się obawiać o to, że nie będą mieli w co grać.

@ 23.05.2019, 15:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

Ghost of Tsushima, The Last of Us: Part 2 oraz Death Stranding to trzy niebywale ciekawie zapowiadające się projekty ekskluzywne opracowywane od dłuższego czasu przez firmę Sony. Jako że w ostatnim czasie mało o nich słyszeliśmy, gracze zaczęli się obawiać, że zadebiutują one dopiero na PlayStation 5. Japończycy potwierdzają, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Sony pragnie uspokoić wszystkich właścicieli PlayStation 4, zapewniając, że Ghost of TsushimaThe Last of Us: Part 2 oraz Death Stranding nadal zmierzają do właścicieli platformy obecnej generacji. Oczywiście w żadnym razie nie wyklucza to konwersji dla kolejnego PlayStation, porty są jak najbardziej realne.

Kiedy w takim razie poznamy konkrety, a w szczególności daty premier? Być może podczas E3 2019, wszak Sony nie musi mieć konferencji, aby co nieco zapowiedzieć. Jeśli do tego nie dojdzie, to nieco później zaplanowane zostało gamescom 2019. Sony ma też własne inicjatywy, które idealnie nadają się na zapowiedzi.

Jakkolwiek będzie, wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosTheCerbis   @   16:30, 23.05.2019
Death Stranding, literówka w nagłówku.