RAD - nowa gra Double Fine zadebiutuje 20 sierpnia

Studio Double Fine i firma Bandai Namco poinformowały, że najnowsza produkcja deweloperów m.in. Brutal Legend zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch 20 września.

@ 21.05.2019, 07:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

RAD - nowa gra Double Fine zadebiutuje 20 sierpnia

RAD to nowe dzieło rogue-like od studia Double Fine, które do tej pory zdążyło zasłynąć kilkoma mniejszymi przygodówkami takimi jak Psychonauts, Brutal Legend czy Stacking. Tytuł przez dłuższy czas nie miał sprecyzowanej daty premiery, lecz właśnie Double Fine wraz z firmą Bandai Namco, wydawcą gry, poinformowały, że dzieło zadebiutuje 20 sierpnia- na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch!

W RAD świat musiał zmierzyć się z apokalipsą nie raz, a dwa. Przez to wytworzyły się mutujące żywe organizmy związki organiczne, przez co również naszemu bohaterowi trafiło w udziale zmiana kodu genetycznego, a w efekcie możliwość korzystania z przedziwnych mocy. Koniec końców, eksplorując pełne niebezpieczeństw korytarze utrzymane w futurystyczno-postakoliptycznej otoczce, musimy uratować planetę przed całkowitą zagładą.

Rozgrywka w RAD przypomina gatunek hack & slash, gdzie kamera została umieszczona w rzucie izometrycznym, a my siekamy poczwary i w ten sposób zdobywamy nowe, lepsze wyposażenie.


Sprawdź także:
RAD

RAD

Premiera: 20 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

RAD to to przygodowa gra akcji utrzymana w nurcie roguelike (popularnie zwanego "rogalikami") od weteranów branży ze studia Double Fine. Otoczka towarzysząca rozgrywce st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   11:18, 21.05.2019
Wygląda ciekawie. Bardzo sobie cenię Brutal Legend, więc myślę, że i tej grze dam szansę Uśmiech Poczekam, zobaczę.
0 kudosTheCerbis   @   12:12, 21.05.2019
Double Fine jest świetne, muszę zabrać się za Stacking w końcu.