RAD - nowa postapokaliptyczna gra studia Double Fine

Ekipa odpowiedzialna za m.in. Brutal Legend tworzy nowy interesujący projekt.

@ 21.03.2019, 20:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

RAD - nowa postapokaliptyczna gra studia Double Fine

Studio Double Fine, we współpracy z Bandai Namco, ujawniło swoje kolejne przedsięwzięcie - grę roguelike zatytułowaną Rad. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy jej zwiastun oraz screeny.

Głównym bohaterem Rad jest mutujący się nastolatek, przebywający w świecie zwanym Fallow, którego dotknęła nie jedna, ale dwie katastrofy. Naszym zadaniem jest oczywiście przetrwać w tych niegościnnych warunkach, co oczywiście nie będzie łatwe.

Zasadniczym elementem gry jest unikatowa mechanika mutowania protagonisty. Im więcej eksplorujesz świat Fallow, tym więcej mutacji znajdziesz i tym mocniej będziesz w stanie zmieniać swoje umiejętności oraz wygląd. Co istotne, mutacje nie zawsze są przydatne, więc trzeba na nie uważać. Celem głównego bohatera jest oczywiście przywrócenie życia światu, który od jakiegoś czasu jest go pozbawiony.

Rad zadebiutuje na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu tego lata. Konkretnego terminu jeszcze nie znamy, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym fakcie powiadomić. Przed debiutem na Steam zorganizowane zostaną niewielkie beta testy projektu.


Sprawdź także:
RAD

RAD

Premiera: 20 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

RAD to to przygodowa gra akcji utrzymana w nurcie roguelike (popularnie zwanego "rogalikami") od weteranów branży ze studia Double Fine. Otoczka towarzysząca rozgrywce st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?