Phantom Sight - szczegóły nowej operacji Rainbow Six: Siege

Firma Ubisoft wypuściła gameplay z najnowszej operacji dedykowanej taktycznej strzelance Rainbow Six: Siege - Phantom Sight. Deweloperzy wyjaśniają na nim nowości wprowadzone w DLC - przebudowaną mapę i dwóch nowych operatorów.

@ 21.05.2019, 08:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Phantom Sight - szczegóły nowej operacji Rainbow Six: Siege

Ubisoft wypuściło filmik zapowiadający nowości oraz zmiany w nowej Operacji dedykowanej czwartemu sezonowi rozgrywek w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Phantom Sight! W ramach dodatkowej zawartości do taktycznego FPS-a Francuzów otrzymamy przebudowaną mapę z oryginału i dwóch nowych operatorów.

Phantom Sight to kolejny pakiet dodatkowej zawartości dostępny dla posiadaczy przepustki sezonowej czwartego sezonu rozgrywek w Rainbow Six: Siege - po siedmiu dniach dodatek będzie dostępny do kupienia dla wszystkich pozostałych graczy.

DLC przyniesie kilka zasadniczych innowacji. Na pierwszy plan wysuwa ją się sylwetki Nøkk oraz Wardena - nowych operatorów. Pierwsza z postaci to członkini duńskiej jednostki specjalnej, której główną umiejętnością jest kamuflaż maskujący. Dzięki niemu kamery rozstawiane przez przeciwną drużynę nie mogą jej wykryć (z małymi wyjątkami jak np. poruszające się elementy otoczenia), a także sami jej członkowie. Oczywiście energia nanokombinezonu wyczerpuje się w pewnym momencie.

Warden z kolei niedawno skończył etat w amerykańskich służbach specjalnych. Wyposażony jest w specjalne okulary, pozwalające mu w trakcie meczu korzystać z ich specjalnych właściwości - usuwania efektów oślepienia błyskowego oraz dymu.

Ostatnim dużym elementem Phantom Sight jest odnowiona mapa Kafe Dostoyevsky. Stara lokacja zostanie zastąpiona, więc po premierze rozszerzenia wszyscy chętni będą mogli zobaczyć ją na żywo. Nowości opisane powyżej możecie obejrzeć na poniższym materiale filmowym, który doskonale obrazuje nadchodzące do Rainbow Six: Siege elementy.

Serwery testowe dla tej aktualizacji zostaną uruchomione dziś, tj. 21 maja, zaś całe DLC powinno zadebiutować w czerwcu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?