Mortal Kombat X kontra Mortal Kombat 11 - zestawienie wideo

Mortal Kombat 11 już jest z nami, ale warto rzucić okiem jak bardzo cała marka ewoluowała od czasów dziesiątej odsłony serii.

@ 29.04.2019, 19:16
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Mortal Kombat X kontra Mortal Kombat 11 - zestawienie wideo

Jedenasta odsłona serii Mortal Kombat jest już na rynku, wielka gra, która miała rozwinąć serię oraz wprowadzić po raz kolejny nowe rozwiązania oraz standardy. Pytanie tylko: jak bardzo posunęła markę do przodu?

Mortal Kombat 11 została zestawiona z dziesiątą odsłoną serii w specjalnym materiale wideo. Zaskakujące jest to, że gra ponownie została opracowana na Unreal Engine 3, którego NetherRealm tak doskonale opanowało, że bijatyka wygląda lepiej niż gry na nowszych silnikach graficznych.

W jedenastej odsłonie cyklu jest wreszcie tak jak być powinno: pięknie, szybko, idealnie pod względem muzyki oraz wykonania aren. Wszystkie te aspekty zostały o wiele lepiej przygotowane aniżeli w części dziesiątej, która nieco zakorzeniona była jeszcze w poprzedniej generacji konsol.

Mortal Kombat 11 to wysokobudżetowa bijatyka na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?