The Last of Us: Part II - nagrano finałową scenę gry

Nadal nie znamy jednak jej daty premiery.

@ 18.04.2019, 08:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

The Last of Us: Part 2 wciąż nie ma daty premiery, ale deweloperzy projektu postanowili się pochwalić tym, iż ukończyli właśnie przygotowywanie jego finałowej sceny. Dobre wieści przekazał szef studia Naughty Dog, Neil Druckmann, za pomocą Twittera.

Co ciekawe, Druckmann, powiadomił społeczność graczy o jeszcze jednej kwestii. Aktorka Laura Bailey nagrała już wszystkie sceny motion capture, jakie potrzebowali twórcy The Last of Us: Part 2. Nie wiemy niestety w kogo się wciela, albowiem główne role obsadzono przez Ashley Johnson (Ellie) oraz Shannon Woodward (Dina).

The Last of Us: Part 2 zapowiedziano w 2016 roku podczas imprezy PlayStation Experience. Akcja przedsięwzięcia toczy się 5 lat po wydarzeniach, jakie mieliśmy okazję obejrzeć w "jedynce", a główną bohaterką jest Ellie - teraz 19-letnia kobieta.

Data premiery The Last of Us: Part 2 pozostaje nieznana, ale jest spora szansa na to, że produkcja będzie jednym z tytułów premierowych konsoli PlayStation 5. W ostatnim czasie pozyskaliśmy sporo interesujących informacji na temat nowej platformy Sony, co znaczy, że jej debiut jest coraz bliżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?