Darmowe Assassin's Creed: Unity na PC

Spieszcie się jednak, aby skorzystać z promocji.

@ 17.04.2019, 21:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Ubisoft postanowił przygotować całkiem interesującą promocję dla wszystkich fanów cyklu Assassin's Creed. Korporacja przekazała też znaczącą sumę na odbudowę katedry w Notre-Dame. Przelew opiewa na kwotę 500 tysięcy euro, czyli około 2 mln złotych.

Jeśli chodzi o wspomnianą promocję, przez około tydzień czasu całkowicie za darmo będziecie mogli pobrać Assassin’s Creed: Unity. Francuzi chcą w ten sposób dać szansę każdemu zainteresowanemu zwiedzić katedrę jeszcze przed tym, jak jej dach strawił ogień.

"Kiedy stworzyliśmy Assassin’s Creed: Unity powstało pomiędzy nami, a tym niesamowitym miastem oraz jego atrakcjami, niebywałe połączenie - jednym z najważniejszym elementem gry była niebywała rekreacja Notre-Dame", stwierdził Ubisoft.

"Gry wideo pozwalają nam odwiedzać miejsca, których w inny sposób nie moglibyśmy sobie wyobrazić. Mamy nadzieję, że tym małym gestem zapewnimy wszystkim okazję do docenienia tego monumentalnego dzieła architektury".

Assassin’s Creed: Unity będzie darmowe na PC (wymagania) do dnia 25 kwietnia, do godziny 3:00 polskiego czasu. Pobrać możecie je w tym miejscu.


Sprawdź także:

Assassin's Creed: Unity

Premiera: 11 listopada 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona kasowej serii gier skupionych na średniowiecznym bractwie Asasynów. Tym razem trafiamy do XVIII-wiecznego Paryża, wprost na bar...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosIgI123   @   22:55, 17.04.2019
To może jak podpalimy Piramidę Cheopsa, to dadzą za darmo Origins?
1 kudosTheCerbis   @   23:40, 17.04.2019
Nie kraczmy, bo jeszcze ktoś Big Bena wysadzi...
1 kudosguy_fawkes   @   00:09, 18.04.2019
Inicjatywa godna pochwały, a samo Unity zebrało cięgi za technikalia (których ja sam, grając trochę po premierze na Xboksie One nie doświadczyłem), ale w mojej opinii za bardzo przytłoczyło to faktyczną wartość tej produkcji, gdyż pod nią kryła się ciekawa opowieść z niezłym bohaterem znowu o Asasynach i Templariuszach, a nie wszystkim innym, jak to było w Black Flag, które mnie osobiście kompletnie nie podeszło. Życzyłbym sobie więcej odsłon w pojedynczych, dużych miastach, ale, jak to mówią Czesi - to se ne wrati... A przynajmniej nieprędko, skoro na horyzoncie majaczy nordyckie AC.
0 kudoslogan23   @   00:49, 18.04.2019
Cytat: TheCerbis
Nie kraczmy, bo jeszcze ktoś Big Bena wysadzi...
Proponuje pomalować piramidę Cheopsa, Na jakiekolwiek kolory i umieścić na nich znak Asasynów. Ewentualnie nie martwcie się Jaś Fasola czuwa na posterunku, Cytuje czyjś komentarz"Jak ktoś kupił Unity wczoraj, pluje sobie w brodę czemu "fachowcy" z Afryki nie grali w dwa ognie na rusztowaniu parę dni wcześniej. Ale co tam, Jaś Fasola odmaluje raz dwa obrazy i katedra będzie jak nowa. Ale oczywiście winnego nie ma spalenia 400 lat historii".
0 kudossebogothic   @   13:55, 18.04.2019
A miałem już kupować, dobrze, że się wstrzymałem. Uśmiech AC III, AC IV i Unity udało się zgarnąć za darmo, ostatnio zakupiłem sobie trylogię Ezia i Odyssey wraz z remasterem AC III, więc z interesujących mnie gier z serii zostało tylko Origins. Rouge, Liberation i Syndicate sobie daruję.
0 kudosdabi132   @   14:14, 18.04.2019
Cytat: sebogothic
Rouge, Liberation i Syndicate sobie daruję.

Akurat Rogue jest bardzo dobrą odsłoną. Na bank lepszą od AC III czy nawet Black Flag, bo pozwala spojrzeć na konflikt tych dwóch zakonów z perspektywy Templariuszy.
0 kudosMicMus123456789   @   14:42, 18.04.2019
Cytat: dabi132
pozwala spojrzeć na konflikt tych dwóch zakonów z perspektywy Templariuszy.


Tak miało być, a skończyło się na tym, że z asasynów zrobili złych, a z Templariuszy dobrych. Sama gra jest dobra, a rozgrywa przyjemna, ale mimo wszystko ta zmiana perspektywa nie wyszła im najlepiej.
Dodaj Odpowiedź