Apex Legends otrzymało patch 1.1

Wprowadza on sporo zmian, poprawek i usprawnień.

@ 04.04.2019, 21:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Apex Legends otrzymało patch 1.1

Apex Legends, dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, otrzymało właśnie kolejną aktualizację. Patch oznaczony numerkiem 1.1 wprowadza do zabawy sporo poprawek i zmian, także tych wpływających na przyjemność z zabawy.

Jedną z najważniejszych zmian aplikowanych do Apex Legends przez łatkę 1.1 jest opcja wspólnej zabawy z ostatnią grupą, z jaką graliśmy. Po meczu będziesz w stanie dostrzec nazwy graczy, co pozwoli Ci zaprosić poszczególne osoby do swojego oddziału. Co ważne, zaproszenia można wyłączyć, jeśli to do Was nie przemawia.

Prócz powyższego, podczas wprowadzenia do zabawy będzie się dało wyciszyć głosy kumpli i koleżanek z drużyny. Respawn Entertainment zmodyfikowało też opcję raportowania, która pozwalać będzie teraz na wskazanie czy raportowany gracz to oszust czy zrobił coś innego.

Jeśli gracie w Apex Legends, koniecznie zaktualizujcie grę. Bez tego nie będziecie w stanie nadal czerpać przyjemności z tego całkiem udanego shootera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?