Call of Duty: Infinite Warfare 2 nigdy nie zadebiutuje, twierdzi jeden z byłych pracowników

W tym roku mamy jednak dostać grę w czasach współczesnych.

@ 12.02.2019, 17:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Infinite Warfare 2 nigdy nie zadebiutuje, twierdzi jeden z byłych pracowników

Infinite Warfare było całkiem nieźle zrealizowaną odsłoną słynnego cyklu Call of Duty, ale mimo to raczej nie powinniśmy się nastawiać na to, że kiedykolwiek otrzymamy jego kontynuację. Na pewno takowej nie dostaniemy w tym roku, choć grać będziemy w realiach nam współczesnych.

Powyższe rewelacje docierają do nas za sprawą jednego z byłych deweloperów Call of Duty: Infinite Warfare. Niegdysiejszy pracownik Infinity Ward, Robert Bowling, postanowił odpowiedzieć na kilka pytań użytkowników portalu Twitter, a wśród poruszonych tematów pojawiło się właśnie Infinite Warfare 2.

Bowling, bez owijania w bawełnę, powiedział, że Infinite Warfare 2 nigdy nie zadebiutuje. Nie wspomniał natomiast jaki jest powód takiego stanu rzeczy. Nie wiemy zatem czy chodzi o przeciętną sprzedaż, recenzje krytyków czy może opinie samych graczy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   18:22, 12.02.2019
Ja się już dawno pogubiłem w tych CoDach.
0 kudosdabi132   @   19:13, 12.02.2019
Mnie bardziej interesuje to czy dostaniemy kampanie single. Czy może Infinity Ward tak jak Treyarch, w imię rozwoju serii porzuci tryb dla jednego gracza.