Call of Duty: Infinite Warfare (PC) - okladka

Call of Duty: Infinite Warfare (PC)

Premiera:
04 listopada 2016
Premiera PL:
04 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (1)Ukończone (9)Kupię (4)

Opis Call of Duty: Infinite Warfare (PC)
Dirian @ 11:37 03.05.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 7h 2min

+ czaswięcej

Call of Duty: Infinite Warfare to kolejna część popularnej serii strzelanek, tworzona przez studio Infinity Ward.

Akcja gry ma miejsce w odległej przyszłości, wrzucając gracza w sam środek walki, toczącej się w Układzie Słonecznym, poza granicami planety Ziemia. Głównym bohaterem gry jest kapitan Reyes, pilot elitarnych sił specjalnych, dowodzący Retribution, jednym z ostatnich ziemskich okrętów wojennych. Mężczyzna staje przed niełatwym zadaniem poprowadzenia zdziesiątkowanych sił koalicji do walki przeciwko znacznie lepiej zorganizowanemu i bezwzględnemu przeciwnikowi w postaci faszystowskiego Frontu Obrony Kolonii.

Akcja gry toczy się głównie w kosmosie i na rozmaitych planetach. Ludzkość musiała bowiem poszukać nowych źródeł zasobów naturalnych, po tym jak w wyniku rozwoju technologicznego i znacznego przyrostu mieszkańców, Ziemia została ogołocona z surowców, umożliwiających dalsze życie i funkcjonowanie społeczeństwa. W tym celu założono liczne kosmiczne kolonie, mające za zadanie dostarczać na Ziemię rozmaite dobra, niezbędne do dalszego przetrwania. Sytuację tę chcą wykorzystać wyznawcy Frontu, których celem jest przejęcie niezwykle ważnych kolonii, zgarnięcie bogactw i tym samym trzymanie Ziemi w morderczym uścisku. 

W trakcie kampanii przychodzi nam walczyć zarówno na powierzchni planet, jak i w kosmosie, również w stanie nieważkości. Nowością jest okręt wojenny Retribution, stanowiący niejako bazę wypadową, na której żyje przeszło 1000 mężczyzn i tyle samo kobiet. Na graczy czeka ponadto szybki i zaawansowany technicznie myśliwiec - Jackal - za sterami stoczy się niejedną walkę.

Call of Duty: Infinite Warfare to także dynamiczny i efektowny tryb multiplayer, oferujący zbliżoną rozgrywkę do poprzednich odsłon serii, ale jednocześnie wnoszący garść ewolucji do rozgrywki. W grze nie zabrakło lubianego przez graczy trybu Zombie, wzbogaconego o nową zawartość.

Wymagania: Twórcy gry Call of Duty: Infinite Warfare ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: Infinite Warfare (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   13:51, 15.10.2016
Ciekawi mnie jak będzie się prezentować najnowszy CoD. W poprzednim, "Ghosts" , zachwyciły mnie ujęcia na stacji kosmicznej. Przyznaję, że gdy zobaczyłem to po raz pierwszy, to dosłownie dech mi zaparło. Chodzi mi o widok kosmosu, Ziemi, stacji kosmicznej w opcji nVidia 3D.
Z tego co się zorientowałem, to i w tej części są momenty rozgrywki w kosmosie. Pytanie tylko, czy nVidia zajmie się aspektem 3D.
Swoją drogą, wręcz nie jestem w stanie sobie wyobrazić takich kosmicznych widoków w rzeczywistości wirtualnej, np. gogle oculus rift, w rozdzielczości 4k. Uśmiech
0 kudosJackieR3   @   17:15, 15.10.2016
A walka dobra ze złem ? Zdziwiony Zdziwiony Zdziwiony Nieważna ? Oculusy rządzą ? Zdziwiony
0 kudosVerdyct   @   20:44, 16.10.2016
Dla mnie każda gra to w mniejszym lub większym stopniu fikcja. Nie doszukuję się w nich wzniosłego humanitaryzmu, patriotyzmu czy jakiejkolwiek ideologii. To ma być rozrywka, im lepsza tym lepiej. Myślę, że każdy przyzna, iż obraz 3D jest lepszy od 2D, a obraz VR jest lepszy od 3D Uśmiech
A jeśli mowa o: "walka dobra ze złem?", to oczywiście jest ważna, lecz na taką walkę jest inna pora i miejsce.
No, ale co mi do kogo. Ważne co kto lubi Uśmiech )
0 kudosJackieR3   @   21:22, 16.10.2016
No generalnie tak ,no masz rację to ma być rozrywka.Moje kultowe gry to Postal 2 ,Kijek Prawdy czy Saints Row gdzie "walka dobra ze złem" no ....to fikcja jest.Ale jednak zniesmacza mnie fakt że większość dyskusji graczy koncentruje się na technologii czyli opakowaniu a nie na tym co jest w środku.No konsumpcyjne maszyny z nas robią ,nie mysleć ,tylko spożywać .Matrix. Poirytowany
0 kudosVerdyct   @   09:34, 17.10.2016
Pytanie retoryczne: dlaczego inny punkt widzenia miałby kogoś zniesmaczać?
Myśląc tymi kategoriami, to równie dobrze tych innych mógłby zniesmaczać odmienny punkt widzenia, i tak w nieskończoność. W konsekwencji wszyscy byliby zniesmaczeni, każdy forsowałby swoje poglądy. Ale po co to wszystko?
Jesteś inny, masz swój punkt widzenia, swoje poglądy, swoje wartości: i bardzo dobrze. Przynajmniej istnieje możliwość wymiany poglądów. Czasami odmienny punkt widzenia może okazać się bardzo interesujący. I o to chodzi. Każdy postrzega świat po swojemu (w tym przypadku mowa o grach), i jeśli o tym opowie, to dlaczego by nie wysłuchać tego co chce nam przekazać?
Spróbuj sobie wyobrazić sytuację, że każdy myśli tak samo. W takim przypadku dyskusja wygląda tak, że jeden mówi, a cała reszta przytakuje. Bo przecież wszyscy mają identyczne poglądy. Nie ma wymiany poglądów, bo przecież są identyczne, nie ma dyskusji.
Nie rozumiem, dlaczego technologia miałaby być pomijana? Jeśli kogoś interesują nowinki ze świata techniki, to wyłącznie jego sprawa. A jeżeli nowe technologie kogoś nie interesują, to też wyłącznie jego sprawa. I każdy z nich ma prawo do przedstawienia swojego punktu widzenia.
Nie ma ludzi lepszych ani gorszych, są zwyczajnie inni.
Podkreślam, że mówimy wyłącznie o grach. Uśmiech Uśmiech

0 kudosdabi132   @   13:55, 08.10.2018
Infinite Warfare ukończone. Mimo, że dla mnie gra jak w powinna nazywać się Call od Duty, to dobra strzelanka. Jak to zwykle w produkcjach z serii CoD strzela się bardzo przyjemnie, fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca. Nie czułem zmęczenia w trakcie rozgrywki, trochę zakończenie mnie przybiło, ale lepszego by się nie dało moim zdaniem zrobić. Co mi się rzuciło jeszcze w oczy to kompletnie niedopasowanie napisów do tego co mówią bohaterowie w polskim dubbingu, tak jakby ktoś inny realizował polską lokalizację i ktoś inny przygotowywał napisy. To na minus trochę. Co by nie było, gra fajna ale to już nie Call od Duty. Szkoda, że nowa odsłona nie będzie posiadała kampanii.
Dodaj Odpowiedź