Apex Legends - deweloperzy zdradzają plany rozwoju gry

Nowa zawartość podzielona zostanie na sezonony.

@ 11.02.2019, 18:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, free 2 play

Apex Legends - deweloperzy zdradzają plany rozwoju gry

Apex Legends to obecnie jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku battle royale. Projekt studia Respawn Entertainment cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a deweloperzy mają już plan, który pozwoli im tę sytuację utrzymać jak najdłużej.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nowa zawartość dla Apex Legends będzie "sezonowa", podobnie jak to ma miejsce w przypadku Fortnite. Rok podzielono w związku z tym na cztery sezony, każdy trwający około 3 miesiące. Dokładnego terminu startu pierwszego sezonu nie ujawniono, ale chodzi o marzec.

Pierwszy sezon ruszy razem ze specjalną przepustką, nazwaną battle pass. Dzięki niej gracze otrzymają dostęp do różnej ekskluzywnej zawartości kosmetycznej, ale jednocześnie zapewniono wszystkich, że nie ma mowy o przedmiotach wpływających na balans zabawy.

W tym momencie nie znamy niestety zawartości poszczególnych sezonów, przy czym niebawem sytuacja powinna się wyklarować. Wiemy jedynie, że w drugim sezonie dostaniemy całkiem nową "Legendę", czyli potężnego mecha, będącego znakiem rozpoznawczym gry. W trzecim w nasze ręce trafi zaś nowe wyposażenie.

Respawn Entertainment ma bardzo ambitne plany wobec Apex Legends. Czy uda się je zrealizować? Przekonamy się najpewniej niebawem. Póki co pamiętajcie, że Apex Legends jest obecnie dostępne całkowicie za darmo na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:16, 11.02.2019
Gra bez mechów jest szalenie popularna więc kiedy mechy zawitają do gry popularność poszybuje jeszcze wyżej.
0 kudosDaroxs   @   23:22, 11.02.2019
Cytat: bigboy177
Nowa zawartość podzielona zostanie na sezonony.

Mały błędzik w nagłówku ;)
0 kudosKeiko   @   23:46, 11.02.2019
Nawet ciągnie mnie do tej gry. Widziałem parę meczy na yt i myślę, że wygląda dość ciekawie mimo, że nie jest to nic odkrywczego. W piątek odkurzę swoje PS4 i ją przetestuję.