Titanfall 2 wraca do żywych - serwery zapełniają się po premierze Apex Legends

Lepszej okazji na powrót do Titanfall 2 już raczej nie będzie.

@ 11.02.2019, 20:27
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Titanfall 2 to przykład świetnej gry, która jednak zadebiutowała w bardzo kiepskim okresie. Wpłynęło to na niezbyt dobrą sprzedaż, a także szybkie opustoszenie serwerów. Ostatnimi czasy w dzieło Respawn grali tylko najwięksi fani, a gra powoli dogorywała. Teraz przeżywa jednak swoisty renesans.

Gracze wrócili bowiem na serwery, a powodem tego powrotu jest oczywiście premiera Apex Legends - nowej, darmowej gry od twórców Titanfall 2. Część Pilotów zaliczyła zapewne powrót do lubianej strzelanki, a inni gracze postanowili skusić się na sprawdzenie, jak wygląda Apex w towarzystwie mechów. Tym bardziej, że np. na PC i Xboksie One gra Titanfall 2 wchodzi w skład Origin / EA Access, więc nie trzeba wiele wydawać, by pograć we wspomniany tytuł.

Obecnie na serwerach Titanfall 2 znów można więc znaleźć chętnych do zabawy - na PC gra obecnie około 3500 graczy, podczas gdy jeszcze kilka dni temu było to średnio 1200 osób. Na PlayStation 4 po serwerach biega teraz około 5000 graczy, wcześniej - około 2000. Najwięcej osób bawi się na Xboksie One - około 10000, w porównaniu do wcześniejszych 2-3 tysięcy.

Oczywiście nie są to liczby zrzucające z kolan, ale jeśli chcecie pograć w Titanfall 2, to przynajmniej teraz nie powinniście narzekać na pustki na serwerach. A strzelanka jest to bardzo przyjemna!


Sprawdź także:

Titanfall 2

Premiera: 28 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Titanfall 2 to kontynuacja wydanej w 2014 roku sieciowej strzelanki opracowanej przez Respawn Entertainment, a wydanej przez Electronic Arts. Jej globalna, w tym polska, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   23:29, 11.02.2019
W zasadzie spodziewałem się że coś takiego nastąpi. Sam planowałem już dłuższy czas kupić Titanfall 2, ale bałem się właśnie pustek i długiego czasu oczekiwania na mecz, bo to mnie dobijało w jedynce.