Metro: Exodus - kulisy powstawania gry, część 1

Zobaczcie "od kuchni" jeden z najlepiej zapowiadających się tytułów bieżącego roku.

@ 11.01.2019, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Deep Silver, ze względu na zbliżającą się premierę Metro: Exodus, przygotowała serię trzech materiałów filmowych ukazujących kulisy powstawania przedsięwzięcia. Pierwsze wideo znajdziecie poniżej.

Premiera Metro: Exodus zaplanowana została na dzień 15 lutego bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a jeśli na debiut wyczekujecie, rzućcie okiem na widoczny poniżej odtwarzacz.

Znajdziecie w nim wywiady z kluczowymi osobami ze studia 4A Games odpowiedzialnego za rozwijanie cyklu Metro. Są też niepublikowane nigdzie wcześniej archiwalne filmy i zdjęcia dokumentujące 5-letni proces powstawania Metro: Exodus. Ukazują one ten niezwykle ambitny projekt w jeszcze bardziej pozytywnym świetle.

Drugi dziennik zadebiutuje w przyszłym tygodniu, a kolejny najpewniej w tygodniu po nim. Wszystkie będziemy Wam, rzecz jasna, przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:

Metro: Exodus

Premiera: 15 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Metro Exodus to trzecia odsłona serii gier bazujących na książkach Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule. Za projektem ponownie stoi ukraińskie studio 4A Games.Gracz ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:58, 11.01.2019
A czemu mi się wydawało, że to rosyjski team? To sąsiedzi z Ukrainy, choć podatki wyprowadzają z kraju, bo siedziba na Malcie Dumny