Games with Gold na styczeń 2019

Przedstawiono właśnie styczniowy zestaw darmowych produkcji Games with Gold - w ofercie znajdziemy Celeste, WRC 6, Far Cry 2 i Lara Croft and the Guardian of Light.

@ 22.12.2018, 12:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox 360, xbox one

Games with Gold na styczeń 2019

Tym razem nieco wcześniej, bo blisko 1,5 tygodnia przed następnym miesiącem, firma Microsoft ogłosiła nową ofertę dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. W styczniowym Games with Gold dostaniemy różnorodny przekrój gatunkowy, od nietuzinkowej gry niezależnej, przez zręcznościowkę znanej marki, kończąc na tytule triple A.

Gry na Xboksa One:

  • Celeste - dostępne między 1 a 31 stycznia
  • WRC 6 - dostępne między 15 stycznia a 16 lutego

Gry na Xboksa 360:

Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 uruchomimy na XONE!

Sprawdź także:
Far Cry 2

Far Cry 2

Premiera: 21 października 2008
PC, PS3, XBOX 360, MOB

Far Cry 2 to kontynuacja wielkiego hitu z 2004 roku, FPS-a Far Cry. Nie jest to jednak kontynuacja bezpośrednia - Far Cry 2 w żaden sposób nie nawiązuje do wielkiego popr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?