Games with Gold na styczeń 2019

Przedstawiono właśnie styczniowy zestaw darmowych produkcji Games with Gold - w ofercie znajdziemy Celeste, WRC 6, Far Cry 2 i Lara Croft and the Guardian of Light.

@ 22.12.2018, 12:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox 360, xbox one

Tym razem nieco wcześniej, bo blisko 1,5 tygodnia przed następnym miesiącem, firma Microsoft ogłosiła nową ofertę dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. W styczniowym Games with Gold dostaniemy różnorodny przekrój gatunkowy, od nietuzinkowej gry niezależnej, przez zręcznościowkę znanej marki, kończąc na tytule triple A.

Gry na Xboksa One:

  • Celeste - dostępne między 1 a 31 stycznia
  • WRC 6 - dostępne między 15 stycznia a 16 lutego

Gry na Xboksa 360:

Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 uruchomimy na XONE!

Sprawdź także:

Far Cry 2

Premiera: 21 października 2008
PC, PS3, XBOX 360, MOB

Far Cry 2 to kontynuacja wielkiego hitu z 2004 roku, FPS-a Far Cry. Nie jest to jednak kontynuacja bezpośrednia - Far Cry 2 w żaden sposób nie nawiązuje do wielkiego popr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?