Ace Combat 7: Skies Unknown z nowym zwiastunem pełnym akcji

Ace Combat 7 i supernowoczesny myśliwiec F-35 w najnowszym zwiastunie kontynuacji legendarnej marki Namco.

@ 22.12.2018, 12:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo dotyczący gry Ace Combat 7 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste, która zadebiutuje w styczniu przyszłego roku.

Po F-15, F-14 F-18, Gripenie, Eurofighterze i kilku innych myśliwcach tym razem możemy rzucić okiem na bardziej nowoczesną konstrukcję, która jest bohaterem dzisiejszego materiału wideo z Ace Combat 7. Mowa tutaj o F-35C, czyli o jednosilnikowej maszynie stworzonej przez amerykańską firmę Lockheed Martin. Samolot cechuje się tym, iż wyróżnia się wysokimi zdolnościami stealth, będąc przez większość czasu niewykrywalnym dla radarów.

Premiera długo oczekiwanej gry firmy Namco Bandai odbędzie się 18 stycznia przyszłego roku. Tytuł zaoferuje długą i wymagającą kampanię fabularną, jak również możliwość rozgrywek online oraz tryby kooperacji.


Sprawdź także:

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Ace Combat 7 to kolejna odsłona popularnego symulatora lotów, którego pierwsza cześć pojawiła się na rynku w 1992 roku. Tytuł stworzyło studio Project Aces, pod nadzorem ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?