Mike Morhaime rezygnuje ze stanowiska szefa Blizzard

Zmiany we władzach Zamieci.

@ 04.10.2018, 12:17
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

W przyszłym miesiącu rozpocznie się impreza Blizzcon, a tymczasem z funkcji prezesa firmy Blizzard zrezygnował Mike Morhaime. Jego miejsce zajmie J. Allen Brack, dotychczasowy producent wykonawczy Wordl of Warcraft.

Michael "Mike" Morhaime to współzałożyciel firmy, który pracował w Blizzard przez 27 lat. W końcu postanowił przekazać pałeczkę w inne ręce, choć on sam nie opuszcza studia.

"Po wielu latach pracy ze wspaniałymi i szalenie utalentowanymi ludźmi, zdecydowałem się oddać stery w inne ręce. Od teraz będę pełnił funkcję doradcy w firmie, którą tak kocham. Moje dotychczasowe obowiązki przejmie mój przyjaciel, kolega i zaufany doradca - J. Allen Brack, odpowiedzialny przez lata za World of Warcraft" - brzmi oświadczenie Morhaime'a.

Jeśli chodzi o zbliżający się Blizzcon, to fani plotkują na temat możliwych zapowiedzi. Mówi się o Diablo II Remastered czy nawet zapowiedzi Diablo IV. Samo Blizzard ujawniło rozpiskę imprezy, na której aż 45-minut ma być poświęcone konferencji "Diablo: What’s Next?".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   19:30, 04.10.2018
"zrezygnował Mark Morhaime"
"Mike Morhaime to współzałożyciel firmy"
To Mike czy Mark bo to lekka różnica Uśmiech .
0 kudosDirian   @   20:17, 04.10.2018
Cytat: luki505
"zrezygnował Mark Morhaime"
"Mike Morhaime to współzałożyciel firmy"
To Mike czy Mark bo to lekka różnica Uśmiech .


Naprawione Dumny