Nadchodzi remaster Onimusha: Warlords

O projekcie poinformowała firma Capcom.

@ 29.08.2018, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Nadchodzi remaster Onimusha: Warlords

Cykl Onimusha był kiedyś niebywale popularny. Firma Capcom zdecydowała się go jednak porzucić i przez długi czas nie dostawaliśmy niczego nowego z nim związanego. Na szczęście sytuacja lekko się zmienia - tak jakby.

Japończycy zapowiedzieli, że na rynku niebawem zadebiutuje specjalna odrestaurowana wersja gry Onimusha: Warlords. Będzie ona dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 i Switch w połowie stycznia 2019 roku.

Jeśli chodzi o to, co dokładnie ulegnie zmianie, z informacji prasowej dowiadujemy się, że zremasterowane Onimusha: Warlords zaoferuje graczom wyższej jakości oprawę wizualną, wsparcie dla monitorów panoramicznych, wsparcie dla gałki analogowej, a także łatwy poziom trudności.

Cenę gry ustalono na poziomie 19,99 dolara, czyli mniej więcej 70 złotych. W Ameryce Północnej dostępna będzie zarówno pudełkowa, jak i elektroniczna wersja Onimusha: Warlords, a w Europie tylko ta druga. Więcej detali, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:
Onimusha: Warlords

Onimusha: Warlords

Premiera: projekt anulowany
PC, PS2

Onimusha: Warlords to pierwsza część sagi Onimusha wydawanej głównie na konsolę PS2. Akcja gry rozgrywa się w czasach XVI-wiecznej Japonii, w trakcie wojny domowej. Okrut...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskrzywy_banen   @   11:21, 29.08.2018
O cholera, akurat chciałem w to pograć, a tu proszę - taka niespodzianka.