Onimusha: Warlords - pierwsze recenzje

Wynika z nich, że remaster Onimusha: Warlords udał się w porządku.

@ 15.01.2019, 13:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Onimusha: Warlords - pierwsze recenzje

Zremasterowana wersja Onimusha: Warlords zapowiedziana została w sierpniu ubiegłego roku. Jej deweloperzy postanowili zmodyfikować przede wszystkim sterowanie, przygotowując bardziej dynamiczną i przystępną jego wersję, a przy okazji podrasowali nieco oprawę wizualną. Reszta przedsięwzięcia pozostała w sumie niezmieniona.

Czy taka formuła projektu przypadła do gustu recenzentom? W sieci pojawiły się już pierwsze jego oceny, wskazujące na to, że remaster udał się całkiem nieźle, ale ogólnie "cudów" nie ma. Większość ocen oscyluje w okolicy 7 punktów na dziesięć możliwych, co odpowiada grze dobrej.

Poniżej znajdziecie pierwsze recenzje remastera Onimusha: Warlords, a samą grę znajdziecie w sklepach od dzisiaj. Dostępna jest ona dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

  • God is a Geek – 8.5
  • Destructoid – 8.5
  • Vandal – 7.5
  • Everyeye.it – 7.5
  • We Got This Covered – 3.5/5
  • PC Invasion – 3.5/5
  • Push Square – 7

Sprawdź także:
Onimusha: Warlords

Onimusha: Warlords

Premiera: projekt anulowany
PC, PS2

Onimusha: Warlords to pierwsza część sagi Onimusha wydawanej głównie na konsolę PS2. Akcja gry rozgrywa się w czasach XVI-wiecznej Japonii, w trakcie wojny domowej. Okrut...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdenilson   @   15:04, 18.01.2019
Onimusha na PS2 nadal jest w miarę grywalna. Problematyczne jest archaiczne sterowanie w stylu starych Resident Evil.