Gameplay ze zremasterowanej wersji Onimusha: Warlords

Twórcy ukazują na nim przede wszystkim system walki.

@ 08.10.2018, 22:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Gameplay ze zremasterowanej wersji Onimusha: Warlords

Firma Capcom opublikowała pierwszy materiał ukazujący fragmenty rozgrywki ze zremasterowanej wersji Onimusha: Warlords. Wideo prezentuje się całkiem w porządku, pamiętajcie jednak, że nie mówimy tu o remake'u ale remasterze.

Gameplay, który znajdziecie poniżej skupia się przede wszystkim na pojedynkowaniu z napotkanymi pokrakami. Twórcy chcą pokazać nam rozliczne możliwości głównego bohatera, starającego się eliminować między innymi krwiożercze ogry oraz niebezpieczne demony.

System walki jest rozbudowany, co znaczy, że wyprowadzać możemy wiele różnych ciosów, a także wykańczać oponentów ledwo utrzymujących się przy życiu. Są też trzy unikatowe bronie, a każda dysponująca własnym zestawem magicznych ataków.

Onimusha: Warlords w odświeżonej formie zadebiutuje na rynku 15 stycznia 2019 roku. Będzie ono dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One. Poniżej znajdziecie gameplay, o którym mowa w niniejszej wiadomości.


Sprawdź także:
Onimusha: Warlords

Onimusha: Warlords

Premiera: projekt anulowany
PC, PS2

Onimusha: Warlords to pierwsza część sagi Onimusha wydawanej głównie na konsolę PS2. Akcja gry rozgrywa się w czasach XVI-wiecznej Japonii, w trakcie wojny domowej. Okrut...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?