Twórcy The Division pracują nad grą Battle Royale?

Studio Massive Entertainment jest ewidentnie bardzo zapracowane.

@ 05.04.2018, 11:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy The Division pracują nad grą Battle Royale?

Gry Battle Royale cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Przykładem niechaj będą PlayerUnknown's Battlegrounds, a także Fortnite. Obie przyciągają do siebie miliony graczy miesięcznie, a firma Ubisoft chciałaby ich część zagarnąć dla siebie.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Francuzi pracują prawdopodobnie nad własną wariacją na temat trybu Battle Royale. Przy nowym - wciąż nieujawnionym - projekcie dłubie rzekomo studio Massive Entertainment, czyli ekipa odpowiedzialna za cykl The Division.

Doniesienia na temat nowej gry docierają do nas za sprawą redakcji Gamereactor. Ekipa nie dzieli się jednak źródłem swoich rewelacji, a związku z tym wypada traktować je z przymrużeniem oka i wyczekiwać na jakiekolwiek oficjalne doniesienia ze strony Ubisoftu.

Kończąc nadmienię jeszcze, że proces powstawania gry ruszył podobno w styczniu bieżącego roku, a więcej na jej temat dowiemy się w trakcie tegorocznych targów E3, które zaplanowano na czerwiec bieżącego roku.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, Massive Entertainment pracuje obecnie nad The Division 2. Na temat przedsięwzięcia nie wiemy niestety nic.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?