Injustice 2: Legendary Edition już dostępne

Zagrają nie tylko właściciele konsol obecnej generacji, ale także komputerów osobistych.

@ 28.03.2018, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Injustice 2: Legendary Edition już dostępne

Firma Warner Bros. ogłosiła, że Injustice 2 w wersji Legendary Edition jest już dostępne w sprzedaży. Zakupić mogą je posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, a jeśli się na to zdecydujecie otrzymacie nie tylko podstawową wersję gry, ale również wszystkie opublikowane do tej pory DLC.

Jeśli mowa o rozszerzeniach, były w sumie trzy: Fighter Pack 1 (Red Hood, Sub-Zero oraz Starfire), Fighter Pack 2 (Black Manta, Hellboy oraz Raiden) i Fighter Pack 3 (The Atom, Enchantress oraz Wojownicze Żółwie Ninja). Każde wprowadziło wymienionych w nawiasie fajterów, dzięki czemu ogólna ich liczba jest obecnie imponująca.

Injustice 2: Legendary Edition to również kilka zmian w zasadniczej mechanice rozrywki oraz zawartości. Dla przykładu, twórcy przygotowali na jego potrzeby rozszerzony tutorial, tzw. Learn Hub oraz nowe wyposażenie. Podniesiono też maksymalny poziom rozwoju postaci do 30.

Pamiętajcie, że zestaw dostępny jest na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?