PS Plus na marzec 2018 - pamiętajcie o pobraniu darmowego Bloodborne!

Oferta marcowa już niebawem dobiegnie końca, nie straćcie okazji ogrania genialnego projektu studia From Software.

@ 28.03.2018, 18:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Jako że marcowa oferta PlayStation Plus jest nad wyraz atrakcyjna, postanowiliśmy Wam przypomnieć co jeszcze przez około tydzień możecie zaciągnąć w pełni za darmo na dyski Waszych konsol. Pamiętajcie, że oferta jest jednorazowa i jeśli z niej nie skorzystacie, możecie już nie mieć ku temu okazji.

Zacząć wypada od tego, co najważniejsze - gier przeznaczonych dla PlayStation 4. W tym przypadku mamy dwie prawdziwe perełki. Pierwsza to genialne wręcz Bloodborne, będące reprezentantem gatunku soulslike. Nastawcie się w związku z tym na niełatwe pojedynki, potężnych bossów oraz mnóstwo zagadek.

Druga gra z listy dla PS4 to fantastyczna platformówka Ratchet and Clank. Za jej powstaniem stoi studio Insomniac Games, czyli specjaliści od tego typu rozrywki. Zdecydowanie warto zagrać, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Takich zręcznościówek w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.

Jeśli chodzi o PlayStation 3, najciekawiej wygląda Mighty No. 9, które da się również pobrać na PlayStation 4. To całkiem interesujący shooter 2D, w którym liczy się przede wszystkim spostrzegawczość, zręczność oraz ponadludzki refleks.

Pełna rozpiska poniżej. Jest ona ważna do dnia 3 kwietnia, a po tym terminie pobrać będziecie mogli kolejne gry, dedykowane kwietniowi.

Gry dla PlayStation 4:

  • Bloodborne
  • Ratchet and Clank
  • Claire: Extended Cut
  • Bombing Busters
  • Mighty No. 9

Gry dla PlayStation 3:

  • Mighty No. 9
  • Legend of Kay Anniversary

Gry dla PlayStation Vita:

  • Claire: Extended Cut
  • Bombing Busters

Sprawdź także:

Mighty No. 9

Premiera: 15 września 2015
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, PS4, XBOX ONE, PSV, DS3

Mighty No. 9 to kolejna gra Keijiego Inafune, współproducenta takich produkcji jak Onimusha czy Resident Evil. Tytuł został sfinansowany na serwisie Kickstarter. Jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   06:49, 23.03.2018
Co prawda Bloodborne'a mam od ponad roku, ale trochę szkoda, że po dodaniu gry do PS Plus nie mogę jej odpalić bez płytki. Musiałbym usunąć wersję płytową i od nowa pobrać z neta. Obecność Bloodborne w PS Plus zachęciła mnie do powrotu do gry, bo zaciąłem się na drugim bossie i jakoś tak porzuciłem grę. Ten Ojciec Gascoigne sprawił mi więcej problemu niż którykolwiek boss DkS 1 czy DkS 3, chociaż być może takowi się pojawią, bo w każdej z tych gier jestem jakoś w połowie. Przyznam się, że koniec końców skorzystałem z pomocy innego gracza. Może to była kwestia broni, która nie za bardzo mi podpasowała. Walczyłem Rozpruwaczem, ale gdy kupiłem sobie Topór tropiciela to zaczęło walczyć mi się zdecydowanie lepiej, zwłaszcza gdy walczyłem jego dwuręczną wersją. System walki oparty na agresji i mechanice odzyskiwania zdrowia kiedy zadamy obrażenia przeciwnikowi jest zdecydowanie bardziej zdradliwy i łatwiej o zgon. W Dark Soulsy gra się ostrożniej, więc i ginie się rzadziej.
0 kudosMicMus123456789   @   18:54, 23.03.2018
A mnie w sumie teraz dopiero olśniło, że jak wykupiłem abonament to jak wrócę do Bloodborne'a to będę mógł grać online, a nie tylko offline xD Choć granie samemu złe nie było.