Wojownicze Żółwie Ninja w Injustice 2

Jeśli zdecydujecie się na zakup rozszerzenia, rzecz jasna.

@ 07.02.2018, 16:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wojownicze Żółwie Ninja w Injustice 2

NetherRealm Studios, ekipa odpowiedzialna za cykl Injustice, właśnie opublikowało w sieci najnowszy materiał filmowy promujące drugą część wspomnianej serii. Wideo ukazuje kolejne DLC, mogące trafić w ręce właścicieli przedsięwzięcia.

Dodatek, o którym mowa wprowadza do zabawy czterech niezwykle charyzmatycznych wojowników, znanych prawdopodobnie większości naszych czytelników. Chodzi o Wojownicze Żółwie Ninja, czyli do zestawu fajterów Injustice 2 trafią Donatello, Leonardo, Michelangelo oraz Raphael.

Jako że to rozszerzenie płatne, wejście w jego posiadanie wymagało będzie uiszczenia określonej opłaty. Co ciekawe, zakup pakietu zatytułowanego Fighter Pack #3, odda w ręce nabywającego dwóch innych herosów, Atoma oraz Enchantress - ta dwójka jest już dostępna.

Żółwie Ninja zobaczycie w akcji na poniższym materiale filmowym. Każdy z nich, co na pewno zauważycie, posiada unikatowy zestaw ciosów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?