gamescom '17: Tropico 6 - nowy zwiastun

W sieci pojawił się właśnie nowy materiał filmowy, promujący Tropico 6.

@ 24.08.2017, 12:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

gamescom '17: Tropico 6 - nowy zwiastun

Firma Kalypso Media opublikowała właśnie najnowszy zwiastun promujący grę Tropico 6. Niestety nie ujawniono na nim daty premiery przedsięwzięcia, co znaczy, że nadal wiemy jedynie, że do debiutu dojdzie w 2018 roku.

Zwiastun znajdziecie poniżej, jeśli zaś chodzi o samą grę, zadaniem gracza będzie zarządzanie rozbudowanym archipelagiem wysp. To na nim stawiać będziemy różne budowle, a także mosty łączące poszczególne miejscówki. Dzięki nim odbywał się będzie transport, handel itd.

Całkiem interesującym rozwiązaniem w Tropico 6 ma być możliwość wykradania cudów świata. Nasi agenci będą mogli np. wybrać się do Paryża lub Nowego Jorku i podwędzić Wieżę Eiffela albo Statuę Wolności - nie będzie rzeczy poza ich zasięgiem.

Nowe wideo poniżej. Miłego oglądania.


Sprawdź także:
Tropico 6

Tropico 6

Premiera: 29 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Tropico 6 to szósta pełnoprawna odsłona popularnej serii strategii ekonomicznych, w której gracz wciela się w karaibskiego dyktatora. Podczas prac grą nie brało udział st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?