E3 '17: Tropico 6 otrzymało nowy zwiastun

W sieci pojawił się własnie nowy materiał filmowy, promujący grę Tropico 6.

@ 15.06.2017, 13:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W trakcie trwających właśnie targów E3 2017 firma Kalypso Media opublikowała najnowszy zwiastun Tropico 6, projektu opracowywanego przez studio Limbic Entertainment, mającego zadebiutować w 2018 roku na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Materiał trafił do sieci w towarzystwie informacji prasowej, z której dowiadujemy się, że tym razem, po raz pierwszy, gracze będą w stanie zarządzać całym archipelagiem. Oznacza to m.in. budowanie mostów pomiędzy wieloma wyspami oraz wysyłanie agentów, aby kradli znane budowle. Będziemy w stanie podwędzić np. Statuę Wolności albo Wieżę Eiffela.

Duży wpływ będziemy mieć też na nasz własny pałac. Dopasujemy jego wygląd do własnych preferencji, dzięki czemu wzbudzał będzie szacunek wśród naszych pobratymców. Skoro o szacunku mowa, zasłużymy na niego również za sprawą przemów, które wygłaszać będziemy z jego balkonów.

Tropico 6 działa na silniku Unreal Engine 4. Więcej informacji na jego temat pojawi się w kolejnych miesiącach, a poniżej prezentujemy natomiast opublikowany przez wydawcę zwiastun.


Sprawdź także:

Tropico 6

Premiera: 29 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Tropico 6 to najnowsza odsłona strategii ekonomicznej, w której gracz wciela się w karaibskiego dyktatora. Podczas prac nad szóstą odsłoną tego cyklu nie brało udział stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?