Tropico 6 w 2018 roku!

Firma Kalypso Media zapowiedziała premierę Tropico 6 w 2018 roku - informację ozdobił krótki zwiastun.

@ 02.06.2017, 08:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Zupełnie niespodziewanie (i nie ma w tym krzty ironii!) firma Kalypso Media opublikowała dziś zwiastun na swoim kanale w serwisie YouTube, ogłaszający nadejście kolejnej odsłony serii Tropico! Choć sam materiał filmowy zdradza nam wyłącznie datę premiery Tropico 6 - 2018 rok - to mimo wszystko daje więcej poszlak dotyczących samej gry!

Przede wszystkim na filmiku nie możemy dostrzec loga dewelopera, co oznacza, iż wieloletnia współpraca Kalypso ze studiem Haemimont Games mogła dojść w temacie gier strategiczno-ekonomicznych do końca! Co prawda twórcy "nowożytnej" historii marki Tropico zajęci są innymi projektami dla innych wydawców, co oczywiście nie musi oznaczać definitywnie zerwanej kooperacji.

Nadchodzące Tropico ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4!


Sprawdź także:

Tropico 5

Premiera: 23 maja 2014
PC, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Tropico 5 to kolejna odsłona strategii czasu rzeczywistego, gdzie gracz wciela się w postać El Presidente. Za tytuł ponownie odpowiedzialni są deweloperzy z bułgarskiego ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?