DiRT4 - Pilot idealny? Polscy kierowcy dzielą się wrażeniami

Czy istnieje pilot idealny? Polscy, czołowi kierowcy grają w DiRT 4 i dzielą się wrażeniami.

@ 29.05.2017, 16:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Techland Wydawnictwo opublikowało najnowszy materiał wideo dotyczący gry rajdowej DiRT 4 opracowanej przez brytyjskie studio Codemasters.

Rodzimy dystrybutor zaprosił do współpracy przy wspomnianym tytule czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych przy premierze nowej rajdówki 'Mistrzów Kodu'. Niedawno popularny Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński, mogli osobiście zapoznać się z grą i ocenić na ile wirtualna rozrywka przypomina prawdziwe zmagania na trasach.

DiRT 4 będzie pozwalało użytkownikowi na dostosowanie licznych ustawień, które wpływają na zachowanie pojazdu na szutrach i odcinkach specjalnych. Gracz ma do wyboru dwa modele jazdy: standardowy i symulacyjny. Jeżeli mowa o tym drugim, fizyka produkcji wiernie oddaje taką, jakiej doświadcza kierowca rajdowy. To rozwiązanie zostało wprowadzone przez Codemasters, aby przyjemność z gry mogli czerpać za równo mniej, jak i bardziej zaawansowani gracze.

Dirt 4 dostępny będzie od 9 czerwca 2017 roku, ale już teraz można składać zamówienia przedpremierowe.


Sprawdź także:

DiRT 4

Premiera: 09 czerwca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

DiRT 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od brytyjskiego studia Codemasters.DiRT 4 łączy w sobie przystępną rozgrywkę z DiRT 2 i DiRT 3 z wymagającym i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?