Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - gratka dla prawdziwych koneserów gier!

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż na początku grudnia do sprzedaży trafią wyjątkowe Limitowane Edycje Kolekcjonerskie największych hitów firmy Cenega Poland.

@ 28.10.2006, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info


Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż na początku grudnia do sprzedaży trafią wyjątkowe Limitowane Edycje Kolekcjonerskie największych hitów firmy Cenega Poland. Będą one wydane w wyjątkowo ekskluzywnych pudełkach i zawarte zostaną w nich unikatowe dodatki, których próżno szukać w innych wydawnictwach dostępnych na polskim rynku. Limitowane edycje kolekcjonerskie będą składać się z:

° Kompletnych edycji największych hitów firmy Cenega Poland - każda z limitowanych edycji kolekcjonerskich zawiera wszystkie części gier z danego tytułu, w polskich wersjach językowych z dodanymi najnowszymi uaktualnieniami i patchami.
° unikatowych materiałów dodatkowych do każdej gry na osobnej płycie takich jak np: rysunki i szkice koncepcyjne, filmy, tapety, wygaszacze ekranu i wiele innych;
° kolorowego, drukowanego na papierze kredowym, wielostronicowego poradnika przejścia wszystkich gier;
° drukowanych instrukcji do każdej gry;
° dużego, ekskluzywnego pudełka zapinanego na magnes, z metalizowanym, wytłoczonym tytułem i lakierowanymi elementami;
° unikatowego wnętrza pudełka wyłożonego czarnym materiałem z wyjątkowym ułożeniem płyt i komponentów drukowanych;
° ekskluzywnej szaty graficznej.

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie będą spełnieniem marzeń każdego konesera gier komputerowych. Co bardzo ważne, nakłady będą ściśle ograniczone i nie przewidziana jest ich późniejsza doprodukcja. Wygląd pudełek, lista tytułów i ceny (ustalone na wyjątkowo przystępnym poziomie) zostaną podane do publicznej widomości już w przyszłym tygodniu.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?