Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że wczoraj zadebiutowała na polskim rynku Diamentowa Edycja Neverwinter Nights! Gra ukazała się w serii Platynowa Kolekcja, w super cenie tylko 59,90 zł! Diamentowa Edycja to najbardziej kompletne wydanie legendarnego tytułu, który wyznaczył nową jakość w gatunku cRPG - Neverwinter Nights.

@ 28.10.2006, 12:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że wczoraj zadebiutowała na
polskim rynku Diamentowa Edycja Neverwinter Nights! Gra ukazała się w serii Platynowa Kolekcja, w super cenie tylko 59,90 zł!

Diamentowa Edycja to najbardziej kompletne wydanie legendarnego tytułu, który wyznaczył nową jakość w gatunku cRPG - Neverwinter Nights. Wydanie zawiera:

■ wielokrotnie nagradzaną grę Neverwinter Nights,
■ pierwszy oficjalny dodatek do gry: Shadows of Undrentide,
■ drugi oficjalny dodatek do gry: Hordes of the Underdark,
■ po raz pierwszy wydany w Polsce, trzeci dodatek: Kingmaker, obejmujący premiowe mody: Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake,
■ doskonały edytor pozwalający tworzyć własne przygody.

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja to setki godzin grania za rewelacyjną cenę 59,90 zł! Gra ukazała się na jednej płycie DVD w serii Platynowa Kolekcja. Oznacza to bardzo ekskluzywne wydanie:

■ efektowne pudełko ze specjalnymi tłoczeniami, lakierowaniem UV i
srebrzeniami,
■ liczącą ponad 120 stron instrukcję drukowaną na papierze kredowym,
■ drukowany na papierze kredowym poradnik do gry Neverwinter Nights - poradniki do dodatków i modów będą dostępne na płycie z grą.

Gra, dodatki i moduły wchodzące w skład zestawu Neverwinter Nights Diamentowa Edycja zostały wydane w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Sprawdź także:
NeverWinter Nights

NeverWinter Nights

Premiera: 18 czerwca 2002
PC

Neverwinter Nights to wyśmienita gra RPG, osadzona w ogromnym świecie Forgotten Realms. Nad jej powstaniem pracowała firma BioWare, odpowiedzialna m.in. za obie części Ba...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?