News niezależny #23 - nowy zwiastun SOMA, sprzedaż Dust: An Elysian Tail i inne

W dzisiejszym newsie niezależnym piszemy o nowym zwiastunie wyczekiwanego horroru twórców Amnesia: Mroczny Obłęd - SOMA.

@ 05.03.2014, 18:30
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, xbox 360, ps4

News niezależny #23 - nowy zwiastun SOMA, sprzedaż Dust: An Elysian Tail i inne

W dzisiejszym newsie niezależnym piszemy o nowym zwiastunie wyczekiwanego horroru twórców Amnesia: Mroczny Obłęd - SOMA. Oprócz tego w dalszej części newsa przeczytacie m.in. o sprzedaży Dust: An Elysian Tail czy tez kolejnym materiale wideo z The Incredible Adventures of Van Helsing II.

Nowy zwiastun SOMATwórcy ze studia Frictional Games opublikowali nowy zwiastun swojej kolejnej gry - horroru SOMA. Dzięki niemu możemy zaznajomić się ze scenerią i odgłosami wybranych postaci. Premiera produkcji nastąpi w 2015 roku na komputerach PC i konsoli PlayStation 4.Dust: An Elysian Tail trafiło to miliona osóbTwórcy gry Dust: An Elysian Tail poinformowali na Twitterze, że produkcja trafiła już do miliona osób. Na wynik ten złożyła się wersja z konsoli Xbox 360 i PC (sprzedaż na Steamie i podczas promocji Humble Bundle). Gratulujemy!


Omówienie systemu runecrafting w grze The Incredible Adventures of Van Helsing IITwórcy gry The Incredible Adventures of Van Helsing II, kontynuacji popularnego hack-and-slasha z 2013 roku, opublikowali kolejny materiał wideo promujący "dwójkę". Tym razem skupiono się na omówieniu systemu runecrafting.Chuck's Challenge 3D ukazało się na SteamieW sklepie Steam zadebiutowała gra Chuck's Challenge 3D, którą całkiem niedawno zrecenzowaliśmy. Produkcję jeszcze przez dwa dni można nabyć za 8,09 euro. Po tym czasie jej koszt wzrośnie do 8,99 euro.

Versus Evil kolejnym wydawcą gier niezależnychGry niezależne w dalszym ciągu są na topie, więc nic dziwnego, że powstała kolejna firma, pragnąca pomagać w promocji niewielkim deweloperom. Versus Evil, bo o tym wydawcy mowa, zadebiutowało w styczniu świetnym The Banner Saga, współpracując ze studiem Stoic podczas promocji. Idąc za ciosem, firma zapowiedziała, że wkrótce pojawią się kolejne produkcje z jej stajni i, że cały czas poszukiwani są nowi partnerzy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie Versus Evil.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszbychu5511   @   22:25, 05.03.2014
Coraz więcej informacji dają nam producenci " SOMA " jeszcze tyle czasu do premiery : (
0 kudospetrucci109   @   11:20, 06.03.2014
Soma to dla mnie już teraz pozycja obowiązkowa. Czekam z niecierpliwością.