Nowy Mortal Kombat w drodze

Ach, ci roztargnieni, wtajemniczeni w niezapowiedziane jeszcze projekty, ludzie. Przychodzi jeden z drugim na jakiś wywiad i od niechcenia, zdradza, że powstaje nowa odsłona kultowej serii.

@ 30.07.2013, 11:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Nowy Mortal Kombat w drodze

Ach, ci roztargnieni, wtajemniczeni w niezapowiedziane jeszcze projekty, ludzie. Przychodzi jeden z drugim na jakiś wywiad i od niechcenia, zdradza, że powstaje nowa odsłona kultowej serii. W tym wypadku mówimy o Mortal Kombat.

Wyśpiewał się jeden z producentów serialu Mortal Kombat Legacy - Lance Sloane. Rozmowa z serwisem GamerHub.TV przyniosła wiele dobrych wiadomości nie tylko fanom kinematografii, ale również i gier wideo.

"Mamy dobry scenariusz i świetnego reżysera - Kevina Tancharoena. Pozostaje rozwiązać kilka kwestii biznesowych tego przedsięwzięcia, a także to, kiedy odbędzie się premiera oraz jak zepniemy to z debiutem nowej gry, nad którą oni już pracują."

Najprawdopodobniej chodzi o twórców "nowej" potęgi Mortala, studio NetherRealm Studios. Mają oni na swoim koncie nie mniej udane Injustice: Gods Among Us. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy więcej tej samej, fantastycznie zrealizowanej bijatyki.


Sprawdź także:
Mortal Kombat

Mortal Kombat

Premiera: 19 kwietnia 2011
PS3, XBOX 360, PSV, PC

Motal Kombat to już dziewiąta część znakomitej serii bijatyk, która swymi początkami sięga jeszcze zeszłego tysiąclecia. Projekt przez wiele lat trafił na szereg różnych ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDuchLuk   @   11:26, 30.07.2013
Ciekawe czy byłby to reboot czy kontynuacja poprzedniego Mortala (mowa o trybie fabularnym). Kto grał to wie jak to się skończyło i dodatkowo mieliśmy ciekawą cutscenkę stanowiącą tak jakby furtkę do kolejnej odsłony MK.
0 kudosgeass   @   13:24, 30.07.2013
Czy będzie to reboot czy kontynuacja, moim zadaniem nie ma to większego znaczenia. Ostatecznie i tak będzie chodziło o grywalne, miłe dla oka i brutalne naparzanie się po gębach i wykańczanie przeciwnika czy to online czy podczas imprezy Uśmiech
W bijatykach fabuła nigdy nie stanowiła mocnego punktu, choć w przypadku MK faktycznie wypadło to nadspodziewanie dobrze.
Nasuwa się jednak pytanie czy to, aby nie będzie za szybko na wprowadzanie kolejnej części? Odświeżenie wypadło super, bo dawno MK nie wychodziło i wszyscy byli głodni tej gry. Obecnie mamy świetny tytuł i jestem pewien, że jeszcze przez 3 czy 4 lata może spokojnie bawić. Po takim okresie posuchy, znów moglibyśmy być głodni. Póki co wydaje mi się, że gracze są syci, i mimo wszystko wydaje mi się, że tworzenie kontynuacji nie byłoby dobrym pomysłem. Ale i tak zrobią co chcą Uśmiech
0 kudosSadzio   @   20:33, 30.07.2013
Fajnie by było pograć w Mortala na NextGenie Uśmiech
0 kudosKreTsky   @   23:57, 30.07.2013
Mnie juz od dawna MK nie specjalnie bawi. Wiecej frajdy daje Soul Calibur.
0 kudosSavatin   @   02:18, 31.07.2013
Ja tam lubię wrócić do takich bijatyk jak Last Bronx, czy Battle Arena Toshinden 2 Szczęśliwy, ale Mortalem nigdy nie pogardzę Uśmiech
Dodaj Odpowiedź