David Jaffe, twórca Twisted Metal i God of War, opuszcza Eat Sleep Play

Jeden z największych, a na pewno najbardziej kontrowersyjnych wizjonerów naszej branży, opuszcza swe dotychczasowe miejsce pracy i bierze się za całkowicie nowy, autorski projekt.

@ 02.06.2012, 22:47
Bartek "bat2008kam"
ps3


Jeden z największych, a na pewno najbardziej kontrowersyjnych wizjonerów naszej branży, opuszcza swe dotychczasowe miejsce pracy i bierze się za całkowicie nowy, autorski projekt. David Jaffe za pośrednictwem Twittera ogłosił, że od 1 czerwca nie jest członkiem Eat Sleep Play, studia znanego z tworzenia serii Twisted Metal. Jaffe życzy swym kolegom powodzenia w dalszych pracach i kombinuje, w jaki sposób podbić rynek.

Seria wpisów zwiastuje porzucenie wyeksploatowanych konsol obecnej generacji i podjęcie próby zaprojektowania tytułu zmierzającego na całkowicie odmienną platformę. Wśród kandydatów wspomina się o iUrządzeniu, następcy PlayStation 3 i… Facebooku.

David Jaffe, twórca Twisted Metal i God of War, opuszcza Eat Sleep Play

Twisted Metal to nie jedyny klasowy cykl, nad którym przesiadywał 38-letni David. W dorobku Kalifornijczyka znajdują się m.in. dwie pierwsze odsłony popularnego slashera God of War, święcące tryumfy na stareńkim PlayStation 2. Miejmy nadzieję, że nadchodzące dzieło przebije, a przynajmniej dorówna pozostałym tworom pana Jaffe.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   08:58, 03.06.2012
To nie pozostaje mi nic innego jak życzyć mu sukcesów w rozwoju dalszej kariery i oby wymyślił jakąś fajną, nową gierkę Uśmiech