Twisted Metal (PS3) - okladka

Twisted Metal (PS3)

Premiera:
14 lutego 2012
Premiera PL:
07 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Wyścigi
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis Twisted Metal (PS3)
szewczu @ 09:17 16.06.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 13h 9min

+ czaswięcej

Twisted Metal specjalny exclusive dla konsoli Sony PlayStation 3. Produkcja to kontynuacja serii, mającej swój początek na PSOne.

Twisted Metal dalej stawia na dynamiczną, pełne przemocy akcję, skutecznie podnoszącą poziom adrenaliny gracza. W grze jeździmy rożnymi maszynami i staramy się wyeliminować wymyślnymi sposobami swoich przeciwników. Twórcy wprowadzili do zabawy wiele nowości, między innymi helikopter z ogromnym magnesem, dzięki któremu możemy ściągać z pola walki oponentów i ciskać nimi gdzie tylko dusza zapragnie.

W Twisted Metal walczą ze sobą dwie drużyny, nazwane tutaj "Clowns" i "Dolls". Celem obu stron jest zniszczenie potężnych metalowych instalacji przeciwnika, które stacjonują w ich bazach reprezentując moc drużyny. Aby ten olbrzymi, metalowy rupieć runął, nie wystarczy po prostu w niego strzelać. Trzeba go trafić 3 rakietami. I tutaj zaczynają się schody, gdyż takowych rakiet nie posiadamy. Można je zdobyć tylko w jeden sposób - porywając lidera przeciwnej drużyny i składając go w ofierze piekielnej wyrzutni! Dość dziwaczne, jednak daje dużo frajdy.

Produkcja, poza trybem dla pojedynczego gracza, oferuje także szaleńczo dynamiczny tryb multiplayer, gdzie masa graczy staje ze sobą do wojny.

Pod względem graficznym, Twisted Metal prezentuje wysoki poziom, godny PlayStation 3. Oprawa charakterystyczna dla całej serii.


Wkład w encyklopedię mieli:   BystrzaQ,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Twisted Metal (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?