Twórcy Destruction AllStars pracują nad nową odsłoną serii Twisted Metal?

W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnej części cyklu Twisted Metal. Jak wszystko pójdzie dobrze, niebawem powinno dojść do oficjalnej zapowiedzi.

@ 01.10.2021, 09:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Twórcy Destruction AllStars pracują nad nową odsłoną serii Twisted Metal?

Seria Twisted Metal nie cieszy się w ostatnim czasie zbyt dużą popularnością. Poprzednia jej odsłona zadebiutowała na rynku ponad dekadę temu i do niedawna nic nie wskazywało na to, aby miała pojawić się kolejna. Na szczęście sytuacja prawdopodobnie wkrótce się zmieni - VGC donosi, że studio Lucid Games, odpowiedzialne za Destruction AllStars, opracowuje Twisted Metal przeznaczone dla konsol PlayStation 5.

O istnieniu projektu ekipie VGC powiedział jeden z pracowników Lucid Games, ewentualnie osoba bliska jednemu z pracowników - konkretów na temat informatora oczywiście nie mamy. Z raportu wynika, że tytuł ma za zadanie przywrócić markę Twisted Metal na rynek, a żeby poszło to sprawniej, otrzymamy reprezentanta gatunku free-to-play, czyli grę przypominającą prawdopodobnie wspomniane wcześniej Destruction AllStars.

Jako że mamy do czynienia z pogłoskami, przyjmujcie je z przymrużeniem oka. Jak tylko pojawią się w sieci konkrety, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. Póki co musicie uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?