Będzie kontynuacja Rayman Origins?

Rayman Origins to świetna gra. Udowodnił to Kamil pisząc recenzję wersji dedykowanej Xboxowi 360, a i ja również całkiem pochlebnie opisałem edycję przeznaczoną dla konsoli PlayStation Vita.

@ 24.04.2012, 19:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, wii, psv, ds3

Będzie kontynuacja Rayman Origins?

Rayman Origins to świetna gra. Udowodnił to Kamil pisząc recenzję wersji dedykowanej Xboxowi 360, a i ja również całkiem pochlebnie opisałem edycję przeznaczoną dla konsoli PlayStation Vita. Tytuł dostępny jest praktycznie na wszystkie platformy sprzętowe i pomimo słabej sprzedaży na początku, z czasem nabrał rozpędu i rozszedł się w prawie 500 tysięcznym nakładzie. Wszystko to pozwala sądzić, że w najbliższym czasie Ubisoft zapowie kontynuację.

Póki co, francuski wydawca rozważa taki pomysł, rozmyślając nad rozwiązaniami, które powinny trafić do gry. Sama mechanika rozgrywki pozostanie pewnie niezmieniona, pojawią się natomiast nowe lokacje, wcześniej niedostępne umiejętności oraz różni cudaczni wrogowie. Gracze chcieli też bardziej rozbudowanego trybu współpracy dla czterech osób, wymagającego faktycznego działania wszystkich jednocześnie - coś na wzór LittleBigPlanet, w którym kukiełki musiały sobie pomagać aby wykonać niektóre zadania.

Czekamy na oficjalną zapowiedź, a do newsa dołączam pierwszy screen prezentujący prawdopodobnie kolejną część przygód Raymana. Prawdopodobnie, albowiem, fotka wyciekła bez pozwolenia wydawcy.

Sprawdź także:
Rayman Origins

Rayman Origins

Premiera: 24 listopada 2011
PS3, XBOX 360, WII, DS3, PSV, PC

Rayman Origins to nowa odsłona Raymana, która powraca do korzeni serii. W związku z tym mamy znowu dwuwymiarową grafikę oraz normalną rozgrywkę w kanonie oldskulowych pla...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmateusz_kd   @   20:38, 24.04.2012
Akurat tak się składa, że mam tego Raymana i bardzo przyjemnie mi się w niego gra Dumny Więc chętnie zobaczył bym kontynuację Uśmiech
0 kudoszvarownik   @   21:45, 24.04.2012
No oby, oby. To jedna z najbardziej niedocenionych gier zeszłego roku, mam nadzieję, że mimo to kontynuacja powstanie
0 kudosmateusz_kd   @   14:24, 03.05.2012
Swoją drogą brakuje właśnie takich gier na PC Dumny