Alan Wake: Night Springs nie będzie bezpośrednim sequelem pierwowzoru!

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzący Alan Wake: Night Springs będzie czymś znacznie większym, niż pozostałe tytuły dystrybuowane za pośrednictwem usługi Xbox Live.

@ 06.12.2011, 18:10
Bartek "bat2008kam"
xbox 360


Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzący Alan Wake: Night Springs będzie czymś znacznie większym, niż pozostałe tytuły dystrybuowane za pośrednictwem usługi Xbox Live. Ponoć gra aspiruje do miana bezpośredniej kontynuacji cyklu, ze względu na jej poziom rozbudowania

Night Springs to nie to samo, co Alan Wake 2. Wiadomość taką na oficjalnym forum tytułu opublikował Mikko Rautalahti, pracownik firmy Remedy.

,,Nie chciałbym ujawniać zbyt wiele informacji, tym bardziej, że już w sobotę odbędzie się impreza VGA, na której to opublikujemy trailer i garść pierwszych konkretów. Tym niemniej jestem zmuszony zdementować pogłoski, jakoby nasz nowy projekt w istocie był Alanem Wake’iem 2. Robię to przede wszystkim dlatego, że gra podejmuje nieco inną tematykę, niż pierwowzór i trudno byłoby ją nazwać bezpośrednią kontynuacją. Mogę jednak wszystkich zapewnić, że jest na co czekać’’.

Nie sposób nie zgodzić się z ostatnim zdaniem wypowiedzi pana Rautalahti’ego. Nowy Alan Wake robi ponoć ogromne wrażenie, o czym świadczą słowa ,,Ludzie oszaleją. To niezwykle ambitny i piękny projekt’’ wypowiedziane przez samego Geoffa Keighley’a, organizatora gali Video Game Awards. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Alan Wake: Night Springs nie będzie bezpośrednim sequelem pierwowzoru!

Sprawdź także:
Alan Wake

Alan Wake

Premiera: 16 lutego 2012
PC, PS3, XBOX 360

Alan Wake jest grą zrealizowaną w konwencji psychologicznego thrillera. Głównym bohaterem gry jest Alan Wake, który ma same problemy z życiem. Alan jest pisarzem, który p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   21:02, 06.12.2011
To jednak spróbuję zagrać w jedynkę Dumny bo coraz bardziej mnie to nakręca Uśmiech
0 kudosbigfut28   @   10:36, 07.12.2011
heh polecam giera ma klimat:]
0 kudoszimny32   @   00:44, 08.12.2011
Gra jest bardzo dobra..,polecam wszystkim.