Kolejne DLC do Dragon Age: Początek!

Praca nad Dragon Age II z pewnością pochłania wiele z zasobów produkcyjnych BioWare. Nie przeszkadza to jednak studiu w rozpieszczaniu fanów pierwszej odsłony serii kolejnymi DLC.

@ 30.07.2010, 08:50
"Redmeer"
pc, ps3, xbox 360

Kolejne DLC do Dragon Age: Początek!

Praca nad Dragon Age II z pewnością pochłania wiele z zasobów produkcyjnych BioWare. Nie przeszkadza to jednak studiu w rozpieszczaniu fanów pierwszej odsłony serii kolejnymi DLC. Właśnie zapowiedziano kolejne z nich - Dragon Age - Golems of Amgarrak. Rozszerzenie trafi do posiadaczy gry na wszystkich platformach. Nie sprecyzowano za ile.

Dodatek traktuje, jak nazwa wskazuje (że tak sobie płynnie zarymuję), że tym razem nasza dziarska ekipa wybierze się na golemy. Monstra te mają zwyczaj zasiadywać w grotach. Tak się złożyło nieszczęśliwie, iż banda krasnoludów chciała im sprać żelazne dupska, a wyszło, jak wyszło i my musimy im własne zady ratować. Za przygodę obiecano niesamowite nagrody... Przekonamy się po przemierze, dnia 10 sierpnia.

Nie będziemy zmuszeni porzucać dla przygody wykoksanych bohaterów z podstawki lub Dragon Age: Początek - Przebudzenie, gdyż postać można po prostu importować do DLC. Jeśli chcecie jednak zacząć nowym herosem, żaden problem:>.

Sprawdź także:
Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek

Premiera: 03 listopada 2009
PC, PS3, XBOX 360

Dragon Age: Początek to nowa marka legendarnego studia BioWare, które ma wielki udział w produkcjach computer role-playing przeznaczonych głównie na komputery osobiste kl...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:59, 30.07.2010
z przyjemnością zapoznam się z tym DLC
0 kudosJarson1999   @   13:43, 15.08.2010
Bardzo ciekawy,i długi dodatek,ale muszę się przyznać że golema jeszcze nigdy nie brałem do swojej drużyny,bo wbrew pozorom nie jest taki silny,osobiście polecam Oghrena