Poznaj najlepiej sprzedające się gry na PSP w dystrybucji cyfrowej!

Rok bieżący nabiera coraz bardziej wyrazistych rumieńców, zawitała ku nam prawdziwa wiosna, która ostatecznie - miejmy nadzieję - rozgoniła te cholerne mrozy, w związku z czym nic właściwie dziwnego, że poznajemy coraz więcej statystyk, odnoszących się do pierwszych trzech miesięcy 2010.

@ 22.03.2010, 08:05
psp

Poznaj najlepiej sprzedające się gry na PSP w dystrybucji cyfrowej!

Rok bieżący nabiera coraz bardziej wyrazistych rumieńców, zawitała ku nam prawdziwa wiosna, która ostatecznie - miejmy nadzieję - rozgoniła te cholerne mrozy, w związku z czym nic właściwie dziwnego, że poznajemy coraz więcej statystyk, odnoszących się do pierwszych trzech miesięcy 2010. Tym razem tematem przewodnim są produkcje nabywane przez posiadaczy przenośnej konsoli od Sony - chodzi tu dokładniej o te gry, zakupione na PSP za pośrednictwem PlayStation Store, bez uwzględniania fizycznych egzemplarzy poszczególnych tytułów. Rezultat? Co najmniej zaskakujący, przynajmniej z naszej perspektywy. Otóż bowiem okazuje się, że wszelkie nowalijki techniczne, doba technologii High Definition i wszystkie te wspaniałości wizualne powiązane z nią są niczym, kiedy przyrównać je do owianej prawdziwą legendą marki. A takowa już lata temu przylgnęła do, znakomitego zdaniem wielu, Final Fantasy VII, wydanego w roku 1997 na pierwsze PlayStation. To właśnie opowieść ze słynnym Cloudem w roli głównej święci jak dotąd największe triumfy sprzedażowe, jeśli o początku 2010 mówimy.

Co najciekawsze, pozycję drugą, tuż za FFVII, okupuje następna część serii autorstwa Square Enix, czyli Final Fantasy VIII, wypuszczone do sklepów w 1999 roku. To niewątpliwie dość spory policzek dla wszelkiego rodzaju nowości, które oczywiście także miejsce na liście najpopularniejszych dla siebie znalazły, ale mimo wszystko musiały obejść się smakiem podium. Dość powiedzieć, że wśród nich widzimy takich tuzów, jak God of War: Chains of Olympus, dwie odsłony Grand Theft Auto, LittleBigPlanet czy Gran Turismo.

Wniosek? Niektórzy ze sceny nie zejdą nigdy, nawet gdy co poniektórzy już o nich zapomnieli - wystarczy naprawdę niewiele, aby o sobie przypomnieć. Magia? Pewnie tak. Całość poniżej.

1. Final Fantasy VII
2. Final Fantasy VIII
3. Tetris
4. God of War: Chains of Olympus
5. Grand Theft Auto: Liberty City Stories
6. LittleBigPlanet
7. Grand Theft Auto: Vice City Stories
8. Madden NFL 10
9. Gran Turismo
10. Resident Evil 2

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudososkarsom   @   14:02, 22.03.2010
Hahahahaha, Tetris wyżej niż GTA! Dobre.
0 kudosdavid31121   @   16:28, 30.03.2010
Musze sobie kupić te gry