Grand Theft Auto: Liberty City Stories dostępne na Androidzie

Przygody Toniego Ciprianiego debiutują na systemie od Google.

@ 11.02.2016, 23:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dostępne na Androidzie

Pod koniec ubiegłego roku firma Rockstar przeniosła Grand Theft Auto: Liberty City Stories na wybrane urządzenia pracujące pod kontrolą systemu iOS. Dziś z kolei tytuł wylądował również w sklepie Google Play.

Oznacza to oczywiście, iż ograją go również posiadacze systemu Android. Aktualnie trwa promocja, w ramach której gra jest dostępna z 40% zniżką - kupimy ją za 20 złotych. Jeżeli chcecie więc wrócić do Liberty City na ekranach Waszych smartfonów / tabletów, to warto skorzystać z premierowej wyprzedaży. Okazyjnej przeceny doczekało się również wydanie na iOS.

Akcja GTA: Liberty City Stories toczy się w fikcyjnym mieście Liberty City, wzorowanym na Nowym Jorku. Gracze wcielają się w skórę Toniego Ciprianiego, członka rodziny Leone, mafii z sycylijskimi korzeniami. Opowiedziana w tej części historia ma miejsce na kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Grand Theft Auto III.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Premiera: 22 czerwca 2006
PS2, PSP, PS3, PSV

GTA: Liberty City Stories to bezpośredni port gry o tym samym tytule, przeniesiony z PSP na PS2. GTA: Liberty City Stories jest prequelem GTA III. Opowiada historię To...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:23, 12.02.2016
Oj grało się na PS2 Szczęśliwy