Grand Theft Auto: Liberty City Stories trafiło na iOS

Posiadacze urządzeń z nadgryzionym jabłkiem mogą już zagrać w GTA: Liberty City Stories.

@ 20.12.2015, 14:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Grand Theft Auto: Liberty City Stories trafiło na iOS

Firma Rockstar kontynuuje politykę przenoszenia swoich starszych gier na urządzenia mobilne. Na naszych smartfonach i tabletach mieliśmy okazję pograć w GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas i GTA Chinatown Wars, a teraz do tego zacnego grona dołączyła odsłona Liberty City Stories.

Grę można kupić w sklepie App Store, wyceniono ją na 6.99$ (niecałe 28 zł). 

Tytuł działa na następujących urządzeniach: iPhone 5 & 6, 6S (i wersje Plus), iPod Touch 6th gen, iPad 4th gen, iPad Air/Air 2, iPad Mini 2/3/4 i iPad Pro. Dodatkowo posiadacze najmocniejszych zabawek, iPhone 6S i iPad Pro, zagrają w 60 fps. 

Twórcy zadbali oczywiście o odpowiednie dostosowanie sterowania na potrzeby dotykowych ekranów, zaś jeżeli chodzi o inne ciekawostki, to poprawiono modele postaci i niektóre tekstury, a do tego możemy ustawić własną playlistę.

Akcja GTA: Liberty City Stories toczy się w fikcyjnym mieście Liberty City, wzorowanym na Nowym Jorku. Gracze wcielają się w skórę Toniego Ciprianiego, członka rodziny Leone, mafii z sycylijskimi korzeniami. Opowiedziana w tej części historia ma miejsce na kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Grand Theft Auto III.

Rockstar zapewnia też, że "niebawem" Liberty City Stories trafi również na urządzenia działające pod kontrolą systemu Android, nie podano jednak precyzyjnej daty premiery.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Premiera: 22 czerwca 2006
PS2, PSP, PS3, PSV

GTA: Liberty City Stories to bezpośredni port gry o tym samym tytule, przeniesiony z PSP na PS2. GTA: Liberty City Stories jest prequelem GTA III. Opowiada historię To...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?